Татуювання з портретом Сальвадора Далі

Татуювання з портретом Сальвадора ДаліТатуювання з портретами відомих людей — дуже популярна тема. У всіх нас є кумири, люди, якими ми захоплюємося, які є для нас в чомусь прикладом. Як данина поваги їм, або з бажання мати з ними схожість, багато людей наносять їх в якості натільного малюнка. Так популярні татуювання з портретом Сальвадора Далі.

Далі-видатний художник сюрреалізм, відомий всьому світу не тільки своїми роботами, але і своєю нестандартною поведінкою і епатажністю. Художній стиль сюрреалізм нагадує сни, в ньому поєднується непоєднуване, а звичні образи постають в новому, несподіваному вигляді. А сам Далі нескромно говорив про себе: “Сюрреалізм-це я!»

Татуювання з портретом Сальвадора Далі — це символ нестандартного мислення, творчості, вміння бачити ширше і більше. Сам художник вів досить зухвалий образ життя, всіляко піарив себе, екстравагантно виглядав і одягався, брав участь у безлічі фотосесій. Він був справжньою зіркою, його обличчя знали всі. Так що таке тату підійде людині яскравій і цілеспрямованій, яка бажає досягти висот і навіть слави у своїй справі.

Для багатьох Далі — приклад творчої людини. Сам він розповідав, що писав свої картини в стані «альфа», коли розум на межі свідомості і сну, таким чином межі його фантазії і символізму розширювалися. Саме тому багато людей наносять на шкіру його портрет, як приклад творчої людини, генія з широкими поглядами.

Ще одне значення татуювання з портретом Сальвадора Далі — це виклик. Художник поводився досить зухвало і навіть, здавалося б, зарозуміло. Він йшов проти будь-яких правил і канонів, відкривав і пробував нове. Так що як символ його портрет підійде людині сміливій і різкій, у якої є своя думка, яка не йде на поводу у товариства чи юрби. Далі — прообраз бунтаря, творчої людини, генія.

Татуювання у вигляді портрета зазвичай виконують в класичному стилі реалізм. Так вони виглядають максимально ефектно і впізнавано. Однак, обличчя Сальвадора знає кожен, чого варті одні його вусики. Так що його портрет можна виконати в будь-якій техніці, навіть в найбільш нестандартній. Сам Далі тільки підтримав би оригінальний підхід і політ фантазії. Часто його обличчя в тату поєднують з відомими образами з його картин як, наприклад, м’які годинники, слони на високих ніжках і тд.. У такому разі тату краще робити в кольоровому варіанті, саме в тих кольорах, в яких образи були на картинах художника.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...