Татуювання щасливого дня

Татуювання щасливого дня

До знаменного дня він працював звичайним продавцем, на якого часом не звертали увагу. Звичайно, про світле майбутнє він мріяв, але не знав, що воно так близько. День 7 серпня 2010 все змінив. Проходячи повз торговців лотерейними квитками, він вирішив випробувати свою удачу, придбати один квиток. У цей день йому посміхнулося щастя, Уейн став мільйонером. В пам’ять про такий знаменний день, чоловік зробив татуювання, яке складається з дати виграшу і цифр: 13, 16, 22, 25, 31, 39, саме вони принесли багатство цій людині.

Він досі з радістю згадує цей пам’ятний день 7 серпня 2010 року. Про свою перемогу Уейн Хьюз дізнався від матері. Це вона знайшла час і звірила номера квитка. Якби не найближча людина, то квиток міг би досі лежати в коробці, серед старих CD.

Просто Уейн Хьюз забув про свою покупку. Виграв колишній продавець 1,7 мільйонів доларів. Така сума йому і не снилася. Тепер з’явилося нове завдання, куди направити такі Фінанси, щоб вони принесли користь. Це треба зробити правильно, щоб забезпечити своє майбутнє, адже ще раз може вже не пощастить. Уейн вирішив, що гроші, які виграв, витратить на своє навчання. Його плани на майбутнє: вступити до коледжу на спеціальність “IT-технології”.

З часом він планує побудувати будинок і купити шикарний автомобіль. Гроші є, можна мрії перетворювати в реальність. От як буває в житті, зовсім не очікуєш удачі, а вона тут як тут, головне її вчасно помітити і не пройти повз. Так що в світле майбутнє треба вірити, і воно обов’язково вас провідає, а цей приклад і є тому доказ.