Значення татуювання Серце

Значення татуювання СерцеЩо керує нашим життям, дає стимул вдосконалюватися, заради чого варто жити – це, звичайно ж, Любов. І висловити її можна татуюванням серце. Значення татуювання Серце символізує романтичні почуття і справжню любов. Такі тату дуже відомі, так як визначають відчуття люблячої і коханої людини. Але не завжди це пристрасна і взаємна любов, це можуть бути і нерозділені почуття, розчарування, страждання про минулу любов, печаль від розставання і просто дружба. Любов завжди дуже важлива для людини, до неї прагнуть, від неї біжать, її шукають і бояться.

Татуювання Серце символізує любов до своєї другої половинки. Різні зображення серця будуть мати і різні значення. Наприклад, якщо серце розділене на дві половинки, то це означає нерозділене кохання, зруйновану, загублену, з розчаруваннями і стражданнями через це. Але значення відразу змінить свій сенс, якщо одну половинку нанести на одну людину, а другу на іншого, це означає «подарувати частину себе коханій людині». Можна також побачити зображення татуювання Серце з крилами, це говорить про те, що людина як би літає від своїх почуттів, і ця любов його окрилює. Але з іншого боку, Серце з крилами може означати свободу у відносинах, і ніяких зобов’язань.

Якщо Серце зображено з тріщиною – це знак страждань, розірваних відносин, розставання, втраченої любові і печалі. Наноситься в пам’ять про людину, яку складно забути. Таке ж значення має кровоточить серце, або серце з раною.

Татуювання Серце зі стрілами або з мечем це знак мужності і хоробрості, благородного і хороброго серця. Це знак воїнів і лицарів. Серце, пронизане кинджалом, означає зраду. А серце, охоплене вогнем, символізує сильну пристрасть і полум’яну любов. Лід в серці, означає охолодження в любові і спустошення.

У багатьох релігіях зустрічається символ Серце, будучи середньовічним символом Христа. У Римсько-католицької церкви, Святе Серце показує любов до Бога, і є джерелом світла і щастя. Зображення вогню і шипів на серці означають терновий вінок, який наділи на голову Христу, а вогонь символізує любов і духовний запал. У християнстві зображення Серця стало символом порятунку і вічного життя. В Євангелії Ісус говорить про Серце, в якому панує любов, смирення і порятунок.

Татуювання Серце підходить як чоловікам, так і жінкам. Чоловіки наносять зображення на руці або плечі, а жінки на грудях. Це унікальний символ для закоханих пар, які хочуть закріпити свою любов, завдавши на свої тіла по сердечку.