Значення татуювання північне сяйво

татуювання північне сяйвоТатуювання з природою — одні з найкрасивіших і смислових, але при цьому — оригінальних і знакових. Досвідчений тату-майстер зможе зобразити на шкірі будь-який пейзаж або природне явище. Наприклад, розберемо значення татуювання Північне сяйво.

Кажуть, що той, хто хоч раз побачив цю красу в живу, ніколи не зможе її забути. Тому часто люди, яким пощастило бачити північне сяйво, зображують його у себе на шкірі у вигляді тату. У той же час, такий натільний малюнок роблять і ті, хто тільки мріє його побачити.

Значення татуювання північне сяйво залежить від ставлення людини, яка його робить, але і від ставлення до цього явища в культурі людини. Відомо, що північне сяйво — це унікальне природне явище, коли сонячне світло, проходячи через північний вітер і верхні шари атмосфери, створює неймовірно гарне кольорове світіння, що по правильному називається – люмінесценція. При цьому спектр кольорів, присутніх в ньому, може бути різним, і залежить це від висоти. В наш час можна побачити безліч фотографій цього природного явища в інтернеті, однак це не зрівняється з тими емоціями, які відчуває людина, побачивши його в живу.

Не багатьом людям пощастило побачити північне сяйво своїми очима. Тому для багатьох, воно більше є символом чогось красивого і загадкового. Одні люди роблять тату з північним сяйвом як пам’ять про подорож або як символ мрії — побувати в тих місцях. Інші ж, асоціюють явище з красою природи, її незвіданістю і силою. Стародавні люди, не розуміючи природи даного явища, вважали його чимось магічним і божественним. Тому вважається, що північне сяйво — символ удачі і здійснення бажання.

В татуюваннях північне сяйво зображують по-різному, але найчастіше це — небо з красивими кольоровими розводами на тлі силуетів хвойного лісу або диких тварин, що мешкають у відповідній місцевості, наприклад, вовка або ведмедя.

Якщо Вам в голову прийшла ідея зробити татуювання з північним сяйвом, варто дуже ретельно поставитися до підбору майстра. Можна, звичайно, виконати цю ідею в простому невеликому кольоровому вигляді, на зразок мультяшного. Однак, набагато яскравіше і ефектніше буде виглядати, якщо приділити велику ділянку шкіри і зробити тату в реалістичному вигляді. Для цього, звичайно ж, потрібно знайти досвідченого тату-майстра. До речі, ескіз для такго тату можна створити на основі фотографії і тоді татуювання буде абсолютно унікальним.