Значення татуювання повітряна кулька

татуювання повітряна кулькаТатуювання, які можна назвати милими, все більше входять в моду. Позитивне ставлення до життя, дружелюбність і дитяча безпосередність нині в моді. Тому, на шкіру часто наносять відповідні малюнки. Розглянемо значення татуювання повітряна кулька.

Повітряна кулька у кожного з нас асоціюється з дитинством. Тому такий малюнок в якості ідеї для натільного малюнка вибере людина, яка прагне зберегти свою внутрішню дитину і не втратити дитячої щирості, доброти і життєрадісності. Як правило, саме з таким настроєм і вибирають таку ідею. Це образ романтичний, милий і позитивний.

Значення татуювання повітряна кулька — це також і прагнення до свободи і саморозвитку. Так як кулька легко піднімається в небо, вона уособлює різкий підйом, прагнення до своїх цілей, а так як небо — символ духовності, то таке тату буде говорити про бажання людини ставати краще. До того ж, кулька — це щось крихке, що можна легко луснути, то цей образ асоціюється з чимось невагомим і крихким, наприклад, з душею, молодістю чи почуттями.

Тату у вигляді повітряної кульки може бути виконане в різних стилях, від чого може змінюватися і його значення. Наприклад, можна зробити натільний малюнок в класичному стилі олд-скул. У ньому часто використовують стрічки і написи, які зможуть добре підкреслити сенс тату кульки. Також саме в олд-скулі найчастіше зображують черепа. Дуже оригінально виглядає повітряна кулька у вигляді черепа, що говорить про легке ставлення до питань життя і смерті, відсутність панічного страху на цей рахунок.

Дуже гармонійно і з естетики, і за змістом виглядає кулька в стилі акварель. Мила кольорова кулька, як ніби намальована фарбами, виглядає дуже яскраво і мило. У цьому стилі можна зробити не одну, а багато кульок разом.

Стильно і нетривіально буде виглядати татуювання з повітряною кулькою в графічному виконанні. Це чорно-білі, схематичні символічні зображення, які рідко роблять великими і частіше — як особистий символ, що нагадує про щось важливе.

А ось любителі стилю реалізм зображують такий малюнок у великому обсязі, яскравих кольорах і на відкритих ділянках шкіри. У реалізмі круто виглядає зображення дитини, яка тримає в руках кульки. Таке тату вимагає великої ділянки шкіри. Звичайно, це найскладніший стиль і вибравши таку ідею, потрібно постаратися знайти досвідченого, хорошого тату-майстра.

Задайте вопрос - мы онлайн!