Значення тату щит

Як зізнаються досвідчені фахівці тату студій, чоловіки завжди намагаються підкреслити у своєму виборі ескізу для татуювання мужність і силу. На щастя, існує безліч варіантів, як це можна зробити оригінально, красиво і унікально. Зазвичай, в хороших салонах майстри можуть допомогти підібрати необхідний ескіз або створити новий, якщо це буде потрібно. Головне — визначитися, що саме чоловік хоче набити на своєму тілі, що це буде.

Як варіант, можна вибрати татуювання у вигляді щита. Воно оригінальне тим , що крім властивих характеристик мужності і сміливості, воно може також служити своєрідною допомогою, оберегом. Зрозуміти найбільш широке значення, яке несе з собою образ щита на чоловічому тілі, можна за допомогою історичних відомостей і оповідань.

По-перше, первісне призначення щита було – захист воїна від ворогів, часто було порятунком життя людини, чоловікові в бою. Варто також врахувати, що вільно і вдало впоратися з щитом міг також досить сильний чоловік. Адже справжній предмет мав велику масу і вагу. Якщо все це символічно перенести на малюнок на тілі, то можна стверджувати, що татуювання у вигляді щита буде відмінним варіантом для сильних не тільки фізично, а й морально людей, для тих, хто хоче і намагається вберегтися від ударів долі і від впливу ворогів, оточення.

Також щит може служити символом честі і справедливості. Це найчастіше добрий образ, наділений найкращими якостями і характеристиками чоловіка, який встає проти зла і жорстокості в світі. Хоча скрізь є свої нюанси. І наприклад, якщо на щиті намальований напис з зухвалим або провокуючим змістом, варто обережніше ставитися до такої людини. Адже можливо, такою поведінкою людина намагається просто зробити видимість лицарської доблесті і честі, приховуючи за щитом свою справжню натуру і абсолютно протилежну сутність.

Не варто боятися написів на кшталт «свобода, честь, вперед». Навряд чи вони будуть нести потайний сенс і означати щось негативне. Швидше за все, такі слова варто сприймати буквально — прагнення бути вільним, чесним, завжди рухатися тільки вперед. При чому варто зауважити, що такі слова зазвичай вживаються в іноземному перекладі. Може, це надає загадковості і стилю чоловікові.

Часто разом з щитом зображують і зброю. Але варто врахувати, які види зброї використовувалися за часів користування щитом. Адже в іншому випадку татуювання може виглядати і сприйматися безглуздо і смішно.

У будь-якому випадку, такий вибір татуювання завжди викликає інтерес у чоловіків сильних, відважних, відповідальних, які не бояться жодних життєвих перешкод і негараздів.