Значення татуювання синиця

татуювання синицяТатуювання з птахами дуже популярні. Ці малюнки не тільки дуже красиво виглядають, але і мають цікавий символізм. При чому сенс у кожної пташки як образу буде свій. Наприклад, цікаве значення татуювання синиця.

Мила маленька пташка, з впізнаваним забарвленням, дуже привабливо і естетично виглядає. Тому її частенько наносять на шкіру у вигляді тату. При цьому, синичка цікаво виглядає і у великих реалістичних тату, і в маленьких кольорових малюнках.

Значення татуювання синиця — це мужність і витримка. Здавалося б, як така маленька і мила, тендітна пташка може уособлювати такі поняття. Однак саме синиця вміє пристосовуватися до будь-яких обставин, адаптуватися і виживати. Так що такий натільний малюнок обере людина, внутрішньо дуже сильна і витривала, яка готова йти до свого крізь будь-які перешкоди і не здаватися; але при цьому, не втрачати зовнішню крихкість і легкість. Адже багато сильних людей стають черствими після життєвих труднощів, але ця людина зберігає доброту і позитивне ставлення до життя.

Звичайно, як і будь-яка інша птиця, синиця асоціюється зі свободою і духовністю. Можливість птиці вільно парити в небі завжди приваблювала захоплені погляди людей, тому її і стали вважати символом свободи. Ну і звичайно, небо завжди уособлювало духовність, бо пташка в польоті символізує душу в прагненні до духовного розвитку і внутрішньої чистоти. Ще один символізм синиці — це інтуїція і розум. Такий малюнок на шкірі буде підсвідомо нагадувати про необхідність вірити собі, прислухатися до внутрішніх відчуттів і почуттів.

Звичайно, таке татуювання може мати і особливий особистий сенс для свого власника, нагадуючи про щось важливе, або асоціюватися з ним самим. В такому випадку образ часто доповнюють характерними написами і елементами, що підкреслюють сенс.

Звичайно, синичка більш жіночий образ. Вона виглядає ніжно, повітряно і витончено. Тому таку ідею частіше вибирають дівчата. Місце для цього вибирають в залежності від обсягу малюнка: ключицю, гомілку, плече або передпліччя. Як правило, такі малюнки завжди кольорові. Цікаво виглядає така ідея в стилі акварель. Синичку часто зображують сидячою на гілці, або на тлі гілок горобини, іноді — пару з двох пташок. Звичайно, останній малюнок підійде дівчині. Яка хоче залучити в своє життя любов і утримати його.