Фейрі татуювання. Тату з казки

Фейрі татуювання. Тату з казкиДосвідчені тату-майстри і не тільки словом «Фейрі» називають всі ті татуювання, які зображують не існуючих персонажів, героїв мультфільмів і казок. Всім відомо, що такі персонажі можуть бути як позитивні, так і негативні. Тому кожна людина може знайти щось своє в мултяшках: особливості характеру, темпераменту, ставлення до речей і до життя.

Цікаво, що любителями мультфільмів було виділено всього 3 види героїв фейрі — це бродячі персонажі, приручені і самотні. Перші відрізняються своєю здатністю шукати пригоди і подорожувати по світу. Помічено, що найчастіше носять вони одяг в зелених тонах, і можуть бути як добрими, допомагати людям, так і злими, навпаки намагатися нашкодити оточуючим. Тобто віднести до зла або добра бродячого персонажа безумовно не можна. Другий вид-приручені герої-вважаються найвідданішими, вірними і доброзичливо налаштованими, вони завжди поспішають на допомогу. І нарешті треті, самотні фейрі, як можна зрозуміти логічно, уникають спілкування з оточуючим їх світом, також можуть нести як позитивний так і негативний характер, а в одязі віддають перевагу червоні відтінки.

Дуже популярними в цій тематиці вважаються різні тату фея, ельфів та інших чарівних істот. Такі фентезі персонажі зазвичай наділені вічним життям, чарівними здібностями, магією і найчастіше запальним характером і зовнішньою красою, привабливістю. Але також можна зустріти і менш позитивних ельфів, які бувають жорстокими і шкодять оточуючим. Їх особливістю можна вважати любов до різних видів мистецтва — музика, живопис… Тому ескізи татуювань з феями і ельфами часто мають в собі якийсь музичний інструмент, наприклад арфа або скрипка, або інструменти для малювання. Це тільки підкреслить витонченість і чарівність їх натури. Фоном для тату може бути середовище їх проживання-ліси, сади, береги озер, квіти, загалом, природа.

Якщо говорити саме про фей, то тут варто звернути увагу на їх силу, на їх красу і привабливість. Таке татуювання може привернути увагу багатьох дівчат, які прагнуть до подібної влади. Такий малюнок на тілі, звичайно ж, буде дуже привабливо і красиво виглядати на будь-якому тілі через незвичайність і цікавість малюнка, особливо це буде приваблювати нашу сильну половину суспільства.

Також часто зустрічаються в тату-мистецтві чарівниці Русалки. Найчастіше, звичайно ж, персонаж Диснеївських мультфільмів. Так само, як і феї ці істоти здатні заворожити будь-якого чоловіка. Підійде тату з русалкою для тих, хто вірить в любов і жадає залучити романтику в своє життя.

Також, природно, може бути варіант, що людина просто любить мультфільми!) При чому стосується це не тільки дівчат, але і чоловіків.