Татуювання із зображенням казкового персонажа

Татуювання із зображенням казкового персонажа
Татуювання з пегасом, такою незвичайною і казковою істотою, на диво, має досить серйозні значення – мудрості, швидкості, натхнення, духу і музи.

Якщо говорити про красу і дух цієї нереальної тварини, пегас не поступається багатьом іншим таємничим, загадковим і популярним знакам. Причиною цього є той факт, що крім своєї оригінальності, істота має ще й дуже давні, таємничі коріння, початок які беруть ще з давньої міфології. З першого ж погляду зображення з пегасом заворожує, інтригує, викликає інтерес до себе.

В сучасний світ мистецтва татуювання образ міфологічної істоти прийшов ще з давньогрецької міфології. У цих міфах пегас був зображений у вигляді білого коня, у якого ростуть крила. Він вважався божественним створінням, яке тоді дуже шанували. Вважалося, що він був дитиною бога моря і океану Посейдона і Медузи Горгони. Легенда також свідчить, що з тіла Медузи Горгони, яка була вбита Персеєм під час порятунку своєї коханої Андроніки, як раз і був відроджений пегас. Потім тварина піднялася в небеса і тривалий час ще була на службі у громовержця Зевса, виконуючи всі його доручення і дістаючи для нього грім і блискавку. На його рахунку також є і один подвиг, вчиненню якого йому були зобов’язані всі творчі люди давніх часів. Міфологія стверджує, що саме пегас зумів з-під землі дістати покровительку мистецтва і всіх муз стародавньої Греції, яка була головним джерелом для всіх поетів, художників і різноманітних творців. З цієї ж причини і можна часто почути думку, що пегас-це вірний кінь всіх муз!

Але одні з кращих фахівців і тату-майстрів Києва остерігають, що татуювання із зображенням пегаса зовсім не має ніякої схожості із зображенням звичайного коня. А, якщо звернутися до міфів, то навіть запрягати пегаса може вдатися лише за допомогою золотої вуздечки, прості люди не зможуть приручити чарівну істоту.

Напевно, ні у кого і не виникне навіть сумнівів в тому, що пегас — це досить світлий, позитивний магічний і божественний символ. Він уособлює силу, стійкість, швидкість, мудрість і духовний розвиток. Через такі позитивні характеристики в Європі його дуже часто зображували в стародавні часи на гербах великих вчених і мислителів.

Під час Другої світової війни навіть був помічений образ і зображення цього крилатого коня! Він був присутній в емблемі британських військових повітряно-десантних військ. А на сьогоднішній день, пегас є емблемою повітряного транспорту.

Хоча також неможливо упустити і той факт, що найпопулярнішими значеннями татуювання з пегасом, що часто зустрічаються залишаються саме позитивні і стародавні образи міфології. З цієї причини його часто використовують у створенні своїх натільних малюнків люди творчі – поети, художники та інші.

Ще одним казковим персонажем, Який популярний в мистецтві татуювання є русалочка. Фахівці вважають, що татуювання із зображенням русалки може мати значення такі як загадковість, страх, смерть, жіночність і сексуальність.

В татуюваннях русалки завжди виглядають дуже красиво. І не дивно, адже цей казковий персонаж має дуже привабливий зовнішній вигляд, а значить і привабливість його зображення на людському тілі і шкірі також забезпечена! Всі знають, що русалку зазвичай згадують у величезній безлічі казок, загадок, легенд, історій, міфів і в традиціях багатьох народів світу. Все це наділило образ русалки дуже глибоким і символічним змістом і значенням. Не стане ні для кого подивом і те, що першими вирішили прикрасити своє тіло зображенням русалки саме моряки.

Русалками вважають молодих жінок, які наполовину є рибами — мають риб’ячий хвіст і живуть під водою. Цих містичних і міфологічних створінь в різних народах і культурах описували по-різному. Наприклад у одних це могла бути мила і добра юна дівчина, У інших же навпаки зла і погана старенька. Але найчастіше їх зображують з довгим і красивим кучерявим волоссям, а в руках часто вони тримають дзеркальце, черепашку або морської перли.

Згідно з легендами та переказами, в русалок перетворювалися звичайні молоді люди, які топилися, а також душі дітей, яких не похрестили. Існує легенда, що вночі русалки виходять на береги річок і розчісують своє зелене волосся в темряві. Якщо раптом, не дай Бог, в цей час вони помітять якусь людиу або ж вона сама до них прийде, заблукає, то русалки здатні залоскотати до смерті, заманивши її до себе своїми чарами.

Хоча в більшості випадків, до русалок ставилися дуже дбайливо і з величезною повагою. Для простих людей вони служили образом покровительки родючості і врожаю, також і всієї рослинності в цілому. Люди вірили, що русалка є символом лісів і річок і здатна приносити як удачу, так і біду.

Моряки зазвичай не любили і навіть звинувачували дуже часто русалок. Вони були впевнені, що вони своїми риб’ячими хвостами псували греблю і заплутували рибальські сіті.

Загалом, значення татуювання з русалкою завжди несе значення жіночої привабливості, магічних і загадкових сил, краси й енергії, за якими ховається дуже часто небезпека. У міфології стародавніх греків русалками вважали дочок богів. Для них вони були образами сексуальності і любові.

Скандинавські народи на зразок русалок створили для себе образи сирен, які мешкали на морських хвилях і скелях. Вони також заманювали своїми піснями моряків і мандрівників і залишали їх на вірну смерть серед бурхливого виру. Норвежці і вікінги вважали завжди, що русалки здатні приносити тільки погані новини, тому їх образ часто супроводжується з поганими асоціаціями і прикметами, з бідою, що насувається.

Також, напевно, не стане ні для кого відкриттям і те, що русалки були популярні і серед ув’язнених, в місцях не настільки віддалених. Зазвичай, для них вона є символом свободи і звільнення, яка приносить удачу своєму носію, якщо намальована на тлі хвиль, моря або скель. Якщо ж русалка була зображена прикутою до якоря, то для них це могло говорити про те, що власник татуювання колись мав нещастя втратити найдорожче і важливе для нього.

Ну і нарешті, якщо говорити про сприйняття образу русалок в сучасний час, то татуювання з їх зображенням досить часте явище серед сильної і серед прекрасної половини планети. Дівчата часто таким вибором малюнка намагаються натякнути протилежній статі про свою привабливість, еротичність і сексуальність, бажаючи цим привернути чоловіка і його увагу. А чоловіки ж таким малюнком хочуть підкреслити свою велелюбність і пристрасть до прекрасної жіночої статі.