Татуювання скелет

Татуювання скелет
Досвідчені тату-майстри Києва помітили, що досить-таки часто приходять до них бажаючі набити собі не найпозитивніше, а навпаки песимістичне татуювання. Такі, наприклад, як татуювання скелета. Адже основні асоціації, які викликає такий малюнок, образ — це смерть. Але варто також і помітити, що тату скелет може мати і багато інших, що відрізняються значень, більш позитивних.

У традиційному понятті, татуювання зі скелетом несе з собою значення смерті, швидкоплинності життя, безвихідь закінчення життєвого шляху людини. Але найоптимістичніші бажаючі зробити собі такий натільний малюнок приносять в такий малюнок наступний сенс — вічність, буття, мудрість. Також це може бути знаком пам’яті про померлих. Зустрічається ще й скелет, як символ божества. Наприклад, це може бути бог всіх померлих, повелитель підземного царства Аїд. Іноді таке татуювання служить символом відродження, повернення до життя., воскресіння.

Також таке зображення на тілі не рідко зустрічається в буддистській культурі. Тут скелет має священне значення, святість дару життя. Буддисти вірять, що такий малюнок на тілі не означає смерть, а навпаки може допомогти запобігти їй, відлякати її. Для них малюнок черепа, скелета швидше є оберегом, якимсь амулетом для збереження життя. Скелет швидше є оберегом, якимсь амулетом для збереження життя.

Дуже гарною новиною є те, що для такого малюнка можливо вигадати і створити дуже багато всіляких ідей для ескізів. Одним з найпопулярніших варіантів такого татуювання є скелет з косою або з годинником, найчастіше пісочним. Як варіант. Зустрічається ідея тату з танцюючими кістками. Дуже часто власники татуювань вирішують доповнити малюнок з черепом ще й іншими деталями, елементами. Такими як корона, ніж, карти, квіти, різну зброю, ланцюги, головні убори і багато іншого, що людина побажає.

Також скелети в татуюванні в певному стилі можуть належати і до конкретного виду татуювання. Наприклад, жіночий череп, доповнений жіночими прикрасами, головними уборами, одягом є популярним чином стилю Санта Муэрто. Це вважається мексиканським божеством. Представники цього вірування поклоняються смерті. Різновидом цього божества можуть бути зображення жіночого скелета з кулею, вагами, косою. За допомогою такого татуювання людина швидше захоплюється силою смерті, її могутністю і неприхильністю.

Також важливо сказати, що в татуюванні використовують не тільки людський череп, але і черепа тварин. Поширеним варіантом є скелет риби. Він символізує християнство, релігію, напрямок життєвого шляху людини. Можливі також татуювання із зображенням скелета лева, вовка, ящірки, собаки і багато іншого. Зустрічається і скелет вигаданої тварини, персонажа казок і легенд. Наприклад, дракон. Особливо не звичайним, екстравагантним і сміливим рішенням може бути тату у вигляді скелета людини, що описує практично ідентично кістки людини по всьому тілу. Для такого татуювання найбільш підходящим виявиться стиль тату органіка.