Стиль татуювання скетч - Альянс, Киев

Стиль татуювання скетч

татуювання скетчУ наші дні існує величезна кількість тату-стилів, на будь-який смак. Хтось віддає перевагу яскравим барвистим малюнкам, а комусь до вподоби стримані чорно-білі стильні тату. Ми розглянемо популярний останнім часом стиль татуювання скетч.

Слово «скетч» означає начерк, ескіз, і сама назва характеризує весь стиль. Татуювання на шкірі виходять схожими на малюнки простим олівцем, в більш різких лініях, не зафарбовані, без деталізації і складних тіньових переходів. Вірніше, і деталізація і переходи кольору можуть бути, але виконуються вони грубими, помітними штрихами, а не акуратним розтушовуванням.

Стиль татуювання скетч вельми популярний в наш час і виглядає дуже стильно. Однак, спочатку він з’явився випадково. Тату-майстри, часто спочатку малюють ескізи від руки, які потім переносять на шкіру і зафарбовують кольорами, тіньовими переходами і тд.. Але дивлячись на деякі ескізи, майстри розуміли, що ці схематичні начерки і самі по собі виглядають непогано, дуже по-особливому і стильно.

Тату скетч нагадують малюнки, виконані тонким простим олівцем, завдяки цій техніці малюнок виходить вишуканим, витонченим і нетривіальним. Абсолютно будь-яка ідея, виконана в такому стилі, виглядає по-новому, оригінально і стильно. Найчастіше так зображують тварин, портрети і квіти. Звичайно, якщо Вам подобається така ідея, то майстра варто шукати досвідченого, що має саме художні навички. Звичайно, в інтернеті можна знайти готові ескізи в стилі скетч. Однак, якщо Ви хочете носити на своїй шкірі унікальний малюнок, то майстер повинен бути в змозі намалювати його власноручно від руки або з допомогою графічного планшета.

Особливістю таких тату є велика кількість рівних ліній і штрихів, а тому малюнки не можуть бути дуже маленькими. А ось місце на шкірі можна вибрати абсолютно будь-яке, в залежності від розміру і пропорцій. Як правило, вибирають один окремий образ, а не композиції з багатьох символів. Тому що в останньому випадку, через особливості стилістики, малюнки можуть злитися і не буде зрозуміло, що конкретно зображено, особливо здалеку. А ось якщо лінії, в яких виконані тату, зробити тонше, а деталей менше, то в будь-який момент тату можна буде доповнити новими деталями, зафарбувати квітами, або тіньовими переходами, або додати нові малюнки, створивши цікаву композицію.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...