Скільки коштує татуювання

Скільки коштує татуювання
Якщо ви зважилися завестися новим або навіть першим татуюванням, у вас в будь-якому випадку, виникало питання про вартість такого задоволення. Отже, тату-майстри поділилися секретом про те, як же визначається вартість татуювання, оцінюється їх робота.
Дуже багато хто вважає, що найголовніший критерій при цьому — це розмір татуювання, площа її нанесення. Це не правильно. Звичайно ж, це є одним з критеріїв при оцінці вартості, але не найважливішим. Татуювання — це, безумовно, творча робота, тому крім розмірів також враховується і безліч інших важливих чинників.

По-перше, дуже важливо, скільки за часом триватиме сеанс тату-майстра при виконанні даного татуювання. Це може залежати від наступних складових роботи, таких як розмір, складність ескізу. Важливим залишається і те, наскільки професійний і досвідчений майстер. Хороший майстер завжди може, хоча б приблизно, оцінити, скільки часу у нього займе та чи інша робота. Саме це, як стверджують майстри, є найголовнішим з критеріїв оцінювання-витрачений час.
Хоча звичайно ж, саме клієнт вирішує, чи готовий він платити стільки за роботу певного майстра, або йому краще пошукати іншого, більш доступного в ціні фахівця. Хоча варто також зауважити, що якщо Ви шукаєте не просто майстра, який зробить Вам просте татуювання, а того, хто зможе виконати і найскладніші роботи якісно, питання про ціну повинно все-таки відсунутися на задній план. У такому випадку краще шукати майстра, у якого є багато відгуків і вдячних клієнтів і ,звичайно ж, багате портфоліо. Кращий показник майстерності — це постійні клієнти, які знову і знову повертаються тільки до одного тату-майстра і не хочуть його міняти.

Але також просто зобов’язані вас попередити, що в деяких випадках майстер просто не може на око оцінити, скільки часу займе певна робота. Причиною такого явища може бути складність роботи. Прості у виконанні татуювання не ускладно оцінити. Якщо ж робота більш складна, з безліччю деталей в зображенні, зробити це з першого погляду практично неможливо.

Прикладом такого складного виконання може бути так званий ковер-ап. Для тих, хто з цим не стикався і не знає, що це, це перекриття старого татуювання новим. Щоб домогтися бажаного результату — щоб не було видно слідів старого татуювання, може знадобитися багато часу, при чому набагато більше, ніж просте звичайне нанесення. Крім того, є випадки, коли для перекриття потрібно кілька етапів. Проблематичність в тому, що татуювання набивають частинами, а починати новий шматочок не можна до повного загоєння попереднього.

Другим дуже важливим фактором є унікальність і ексклюзивність ескізу для татуювання. Адже мало хто хоче носити татуювання, як під копірку з сотень інших. Клієнти дуже часто хочуть собі зробити якесь особливе татуювання, яке підкреслить саме їх індивідуальність. Розробка ескізу вимагає від майстра додаткового часу, фантазії і уяви, майстерності в малюванні. Дуже часто через таку додаткову послугу вартість татуювання збільшується. Насправді, це логічно. Адже дуже просто набити малюнок на всьому готовому. Створити ж щось неповторне і унікальне не всім дано. Тому створення ескізу в будь-якому випадку має оплачуватися.

Найкращий варіант дізнатися вартість роботи — це запитати безпосередньо у тату-майстра. На консультації з фахівцем можна буде уточнити приблизну вартість і, якщо знадобиться, отримати важливу інформацію, поради у виборі.