Скорпіон татуювання – значення татуювань

Скорпіон татуювання - значення татуюваньСкорпіон, як символ отримав визнання і шанування в суворих пустелях Єгипту, преріях і лісах північної Америки, в міфології, релігії. В Єгипті скорпіон шанувався як істота вкрай витривала, здатна витримувати безжальне сонце пустелі. Уявлення про Скорпіона як символ завзятості, сили і мужності, спонукає воїнів пройшли через горнила гарячих точок робити татуювання скорпіона в знак безстрашності і рішучості.

Погляди древніх на Скорпіона були одностайні щодо його значення як символу справедливості, розважливості і його ролі як судді наділеного здатністю карати своїм жалом тих, хто це заслужив.

Японська культура наділила скорпіона справедливістю і мудрістю, а тату скорпіона з квітами, означає так само довге подружнє життя і вірність. Американські індіанці бачили в Скорпіоні богиню-мати яка веліла душами людей після смерті (знову ж таки, мотив судді).

Жало Скорпіона фігурує в Греко-римській міфології як потужна зброя проти земних і надприродних сил. Відповідно до міфу, Артеміда використовувала жало Скорпіона, що б погубити Оріона. Надалі, Зевс перетворив героя в сузір’я на небосхилі.

Татуювання скорпіон, відповідає людям наполегливим, рішучим і сильним. Унікальне поєднання таких значень як пристрасть, контроль, захист і хоробрість, роблять подібне тату одним з найпопулярніших. У давнину, зображення скорпіона було оберегом і талісманом здатним відвести біду.

У місцях позбавлення волі, наколка зі скорпіоном символізує самотність.

Часто тату зі скорпіоном роблять люди, що народилися під цим знаком зодіаку. Уявлення про Скорпіон повністю відповідають якості людей народжених під цим знаком. Завзятість, самовпевненість, емоційність підтверджують це. Дівчата, подібної тату можуть підкреслити свою здатність бути рішучою і сильною духом.

Маленький розмір скорпіона компенсуються потужним знаряддям – жалом. Тому татуювання скорпіон може означати особистість, яка може за себе постояти, а також приховану потужну духовну чи фізичну силу.