ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ СКОРПІОН

ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ СКОРПІОНЯк зауважили фахівці, ідея татуювання з власним знаком зодіаку досить популярна, як зараз, так і років п’ять тому. Тому багато хто може порахувати, що цей варіант вже досить банальний і звичайний, нічого нового і цікавого тут не придумати. Звичайно ж, є тут частка правди. Але ж у сучасному світі мало чого є, що досі жодного разу не зустрічалося і є абсолютно новим для нас. І це стосується всього навколо, не тільки мистецтва татуювання або будь-якого мистецтва в принципі. Навпаки, мабуть, в цьому і є головна ідея: все геніальне – забуте минуле. Можна ж завжди додати нових і актуальних ідей, деталей, виконати в новому, сучасному стилі тату.

Більш детально розглянемо значення татуювання знак зодіаку Скорпіон, варіанти виконання татуювання в різних стилях і техніках.

З наукової точки зору, якщо прислухатися до астрологів і гороскопів, люди, які з’явилися на світ під цим сузір’ям, володіють сильним характером, енергетикою і магнетизмом. Вони стверджують, що Скорпіонам властива якась боротьба всередині себе, боротьба з собою. Вони можуть бути вірними друзями, подружжям, відрізняються тягою до справедливості і скритності — вони не люблять показувати свої емоції, навіть дуже сильні, при людях. А з приводу появи знака зодіаку Скорпіон в наших культурах, можна зустріти кілька легенд і версій. Не стане, напевно, подивом і той факт, що обидві вони коріння свої беруть з Давньої Греції. Звідси, в принципі, взяті і всі інші міфи про знаки зодіаку, а внесок у розвиток астрології самим значним також був зроблений завдяки тим же грекам.

Згідно міфології, жила колись прекрасна дівчина Клімена. Природно, мала вона неймовірно красиву зовнішність, яка зводила з розуму багатьох і навіть богів. Так, бог Сонця Геліос не зміг також пройти повз цю красуню, закохався, а пізніше і одружився на Клімені. Вона народила йому сина Фаетона, який не успадкував безсмертя від батька, а виявився смертним і залишився жити на землі. Одного разу, коли хлопець підріс, захотілося йому побачитись зі своїм батьком і переконатися, що чутки про його божественне походження правда. І Геліос це підтвердив, а на знак доказу запропонував синові виконати будь-яке його бажання. Той погодився, і попросив батька дозволити йому об’їхати весь світ на його чарівній колісниці. Звичайно ж, для простого смертного управляти колісницею було б дуже складно. Але обіцянку бог повинен був виконати. І ось, об’їхавши практично всю Землю, Фаетону вдавалося, хоч і насилу, впоратися з неслухняною колісницею. Подорожую, хлопець все-таки заблукав і сам не знав, куди веде дорога. Несподівано, на їх шляху виліз величезний скорпіон. Злякався і Фаетон, і його коні.. Не втримавши колісницю, коні помчали вдалину зі страху. Бігли вони з такою неймовірною швидкістю, що зносили на своєму шляху абсолютно все — поля, ліси, і навіть міста. Побоявся Зевс, побачивши це, що вони можуть просто зруйнувати все його володіння, і ударом блискавки знищив цю колісницю разом з Фаетоном. З того часу почало існувати сузір’я Скорпіона, через якого сталася ця трагедія, який міг стати причиною знищення всього живого на планеті.

Наступна легенда про походження сузір’я Скорпіона оповідає про мисливця Оріона, сина Поссейдона. Не дивлячись на те, що він був вмілим мисливцем, він також був відомий і своєю милосердністю. Але одного разу він потрапив в немилість самої Артеміди. Розлютившись, богиня відправила до нього скорпіона, укус якого і вбив Оріона. Але лікар Ескулап зглянувся над мисливцем і воскресив його. Таким вчинком він дуже розлютив самого Зевса, адже тільки він був у праві приймати подібні рішення. Громовержець вбив Ескулапа. А душі лікаря, Оріона і того злощасного Скорпіона він все ж перетворив на сузір’я. Але придумав все так, щоб сузір’я Оріон не перетинався із сузір’ям Ескулапа. Так само і сузір’я Скорпіона не може перетинатися з Оріоном. Як свідчить легенда, мисливець тікає і ховається таким чином від причини своєї загибелі.

Ставлення до цього символу, образу в різних культурах можна зустріти різне і навіть суперечливе. Одні вважають, що це знак злий, що символізує смерть і руйнування. Інші ж навпаки вважають зображення скорпіона оберегом і захистом по життю. Африканські племена сприймали скорпіона відразу і як знак смерті, і як знак зцілення. Адже вони вірили, що отрута від укусу скорпіона може вбити людину. Але в той же час і зцілити його може також речовина, яка знаходиться всередині Скорпіона. На Тибеті також вірили, що скорпіони оберігають від злих духів і демонів.

Отже, який стиль татуювання буде найбільш виграшно підкреслювати сенс і значення знака Скорпіон? По-перше, це звичайно ж східні стилі тату. Виконаний ескіз за східними мотивами буде виглядати дуже цікаво і оригінально. До того ж в тих країнах дуже велике значення має не тільки зовнішня привабливість малюнка, але і його смислове навантаження. Цікавими варіантами зображення скорпіона на тлі природи Сходу — гірський пейзаж, природа, стебла бамбука, яскраві і барвисті квіти, дерева, хвилі моря, півонії і лотоси тільки вигідно підкреслять красу і неординарність скорпіонів.

Ще одним цікавим стилем є єгипетський стиль татуювання. У цій культурі вони також несли позитивний сенс — родючість і життя. Наприклад, навіть образ однієї з давніх Єгипетських богинь зображувався у вигляді жінки з хвостом Скорпіона, а на голові корона із зображенням знову-таки Скорпіона. Тому скорпіони завжди доречно будуть поєднуватися з пірамідами і пустелями Єгипту, а також з іншими стилістичними деталями.

Ну і звичайно ж, стилі мінімалізм, лайнворк підійдуть найкраще для татуювань з зодіакальним знаком Скорпіона.