Які татуювання можуть приховати розтяжки на тілі

Які татуювання можуть приховати розтяжки на тіліДослідники студії тату натрапили на цікавий спосіб для жінок приховати свої недоліки на тілі у вигляді розтяжок. Такий метод був придуманий в Іспанії і практично перетворює недолік на витвір мистецтва.

Напевно, нескладно зрозуміти, що кожна жінка мріє бути привабливою і бажаною якомога довше. Тому в світі існує багато способів, як поліпшити себе і призупинити процес старіння. Представниці прекрасної статі виснажують себе дієтами і спортом, щоб завжди залишатися стрункими і відповідати стандартам краси, нехай навіть навіяним суспільством.

Але в будь-якому випадку, не дивлячись на фігуру дівчини, існує одна загальна проблема — розтяжки. Тому винахідливі іспанці знайшли спосіб, як в цьому допомогти і надати впевненості милим дамам — перекриття татуюванням.
Найчастіше розтяжки зустрічаються на стегнах. На щастя, це місце має досить велику площу. Тому тут з легкістю може поміститися практично будь-який малюнок, будь-якої тематики і розмірів. Дівчата найчастіше вибирають для своїх тату на ногах зображення якоїсь тварини, квіти або візерунки. Найчастіше, вибирають саме чорно-білі тони, досить простий у виконанні стиль.

Також на стегні може дуже цікаво вписатися татуювання в стилі реалізм. Цікаво буде виглядати він як в чорно-білому форматі, так і в кольоровому. Без сумнівів, вона приверне увагу всіх! Особливо, якщо влітку вийти на пляж в купальнику, щоб тату можна було розглянути цілком. Стиль тату реалізм по праву вважається одним з найскладніших, але в той же час і найкрасивіших. Тому, щоб не зіпсувати навпаки своє тіло невдалим татуюванням, обов’язково знайдіть професійного тату-майстра, який працює в цьому стилі. Повірте, ці клопоти і ці гроші будуть того коштувати!

Звичайно ж, такий спосіб може врятувати сміливу дівчину, жінку. Але як же бути юним дівчаткам, яким немає 18? Адже робити тату варто тільки вже в більш усвідомленому віці. Фахівці не рекомендують приймати це рішення поки Вам не виповниться 18 років.

Для вирішення такої проблеми знайшла вихід барселонська художниця. Вона запропонувала милим дівчаткам, яких турбують розтяжки на тілі, не приховувати їх, а навпаки красиво підкреслити! Для цього вона замальовувала розтяжки по їх контуру яскравими фарбами. Варто зауважити, що виглядали ці смужки досить привабливо і симпатично. Також трохи пізніше увійшли в моду глітер татуювання. Після чого малюнки стали не просто різнокольоровими і яскравими, а ще й блискучими! Така невелика хитрість надала впевненості і порадувала дуже багатьох!