Слов’янський стиль тату

Прийнято вважати, що моду на татуювання в Європі ввів Едуард VII. Він побував з неофіційним візитом в Японії і там завдав на своє тіло малюнок дракона, що символізує владу і віру. Слух про незвичайну прикрасу швидко розійшовся серед європейської аристократії. Слов’янські народи, так само не уникли впливу нових віянь. Достеменно відомо, що татуюваннями прикрасили свої тіла великі російські князі Костянтин і Олексій. Микола II підкорив дружину тим, що наніс на своє тіло її ім’я – Олександра.

Що стосується слов’янського етнічного стилю, в наші дні він знаходиться на стадії розвитку. Слов’янське татуювання, в споконвічному своєму вигляді, спостерігалося тільки в деяких частинах Югославії. Наприкінці ХІХ століття серед слов’ян католиків стало модним наносити на себе малюнки. Робили це в основному дівчата, зображуючи на грудях, плечах і долонях гілочки, гірлянди або хрести. Іноді такі візерунки наносилися на лоб. Серед чоловічого католицького населення татуювання не були настільки популярні, але теж зустрічалися. Чоловіки воліли хрести, якоря, корони або просто ініціали.

В останні роки інтерес до татуювань в стилі Slovenian значно зріс, проте історично склалося так, що традиційно слов’янських малюнків не існує. Можна сказати, що цей стиль формується прямо у нас на очах. Напрямків для розвитку багато. Назвемо лише деякі з них.

Народні билини і казки. Їх у слов’ян існує безліч. В якості татуювань наносяться, народні улюбленці, цілі сюжети або найбільш героїчні моменти з життя персонажів.

Слов’янські боги. Навіть зараз, через багато століть після прийняття християнства, православна віра зберігає в собі крупинки колишніх, язичницьких вірувань. Слов’янських богів люди пам’ятають досі і наносять їх зображення на свої тіла.

Слов’янські руни. Загадкові, змістовні. Вони виникли задовго до прийняття християнства і приходу кириличного алфавіту. Перед тим, як нанести руну на своє тіло, важливо уважно вивчити її значення. Переконатися, що вона не несе в собі ніякого негативу.

Слов’янські обереги. Містичні знаки, покликані служити захистом своєму власникові. В їх значеннях так само важливо розібратися. Всі вони покликані захищати, але не варто допускати появи на тілі оберегів, що суперечать один одному.

Слов’янський стиль ще дуже молодий і тільки розвивається, а це означає, що у вас є унікальний шанс простежити за цим процесом і навіть взяти участь у ньому.