Татуювання сльоза

Татуювання сльоза
Тату-майстри в Києві відзначають, що татуювання сльоза мають дуже сумні значення і можуть підійти не кожному. І все ж, не дивлячись на це, така ідея для татуювання є досить популярною на сьогоднішній день.

Найпоширеніші значення тату сльоза — це горе і печаль. Іноді вона може символізувати навпаки полегшення, смиренність і прийняття умов, і правил життя. Також тату сльоза може символізувати смуток і жаль про те, що трапилося, про тих, хто пішов в інший світго біль від їх втрати. При чому значення такого малюнка на тілі практично ідентично для будь-якого народу світу.

Дуже важливо знати, перш ніж зважитися прийти в тату-салон до майстра, що татуювання зі сльозою має своє особливе місце в кримінальній культурі, тюремні татуювання. Це дуже поширений малюнок серед зеків, колишніх ув’язнених. Представники кримінального світу не зрозуміють вашого тату сльоза на обличчі, якщо ви не відноситеся до їх суспільства. Адже це чисто тюремне тату. Воно символізує жаль, каяття злочинця про своє минуле, про скоєний злочин. В Америці таке татуювання під куточком ока набивають собі вбивці. Цікаво, що якщо татуювання набите тільки контуром сльози, а не затушоване, то можна говорити, що ця людина швидше за все тільки задумала вбивство і готується до нього. Зафарбована сльоза говорить про вже скоєний гріх. До речі, з кожним злочином ув’язнений може додавати на своєму обличчі сльози… З такими людьми варто бути дуже і дуже обережними й акуратними.

Іноді ув’язнені на своєму тілі набивають такий малюнок, якщо під час їх ув’язнення помер хтось дуже близький їм і рідний. Такий знак може символізувати тугу, скорботу про людину, жалість про неможливість попрощатися з нею.

Ще одним дуже лякаючим значенням тату сльоза в кримінальному світі є розбещення малолітніх. Зазвичай, такий злочин засуджується навіть самими ув’язненими. Тому таке татуювання швидше за все може бути зроблено насильно, без згоди самого володаря ганебного татуювання. У тюремному світі таке тату на тілі може бути клеймом для вичислення педофілів. Найчастіше таке явище спостерігається в Америці. Також насильно можуть зробити таке тату і тим в’язням, які не можуть постояти за себе і над ними постійно знущаються інші.

Якщо звернутися вже не до Кримінального символізму татуювання, можна виділити наступні значення. Такі, наприклад, як біль, смуток, жаль про втрачених людей, про втрачений час, молодість.

Також тату сльоза можна зобразити не тільки як самостійний малюнок, але і як частину композиції тату. Наприклад, найпопулярнішим варіантом залишається ескіз з плачучим оком. Він є символом душевного болю, переживань, скорботи. Тату дівчата в сльозах також буде нести з собою такий сенс. Сльози на обличчі ангелів в татуюванні може бути символом релігії, філософії життя, меланхолії.