Смішні тату


У сучасному світі ЗМІ все більше розповідають про сумні і тривожні події по всьому світу, і в нашій країні зокрема. Напевно саме тому люди намагаються знайти хоч щось позитивне і добре в навколишньому середовищі, намагаються полегшити і заспокоїти всі свої тривоги від життя у наш небезпечний час.
Наприклад, вже досвідчені тату майстри помітили, що останнім часом такі настрої з’явилися і в тату мистецтві. Особливо такі смішні і прикольні татуювання приваблюють нинішню молодь. Наділені достатнім рівнем гумору та самоіронії, молоді люди звертаються в тату студії за допомогою у втіленні їх божевільних і гумористичних ідей. Найчастіше до цього стилю підходять сюжети для тату з коміксів і мультфільмів.

Такі малюнки можна наносити абсолютно на будь-які частини тіла. Також досить оригінально буде виглядати і цілий сюжет в одному масштабному татуюванні.

Досить таки цікаво вибирати і шукати тематику для своїх ескізів тату. Зазвичай вибирають дуже яскраві і позитивні зображення, які викликають сміх і гарний настрій, різнокольорові малюнки. Ось саме в цьому стилі можна проявити всю свою креативність і фантазію. Все буде залежати від побажань клієнта. І все ж можна виділити кілька найпопулярніших і оригінальних тем для смішних татуювань. Наприклад, герої мультфільмів підійдуть як для хлопців так і для дівчат. Дівчата досить часто набивають собі смішні бантики. Популярними серед смішних татуювань залишається стиль тату олд скул, нью скул. І звичайно ж різні прикольні пики, смайлики і мордочки.

Дуже важливо розуміти, що в смішних татуювання завжди має бути якась родзинка, дуже тонка грань гумору. Адже, якщо переборщити, оригінальні смішні татуювання можуть стати дійсно посміховиськом. Багато в чому це буде залежати і від професіоналізму майстра тату, який буде набивати малюнок на тіло, щоб смішним татуювання не стало через погану роботу фахівця.

Говорячи про колірну гаму, то в цьому питанні немає ніяких обмежень. Чим яскравіше, тим краще. Головне, це позитив і веселий настрій. Те ж саме і з місцем нанесення татуювання – немає ніяких обмежень і правил.

Важливим є і правильний догляд за татуюванням. Від цього буде залежати зовнішній вигляд малюнка. Тому обов’язково уточніть всі нюанси і особливості догляду за татуюванням у свого тату-майстра.