Значення татуювання собака


Кого прийнято вважати кращим другом людини? Звичайно ж це собака! Тому і не дивно, що саме її зображення люди з величезним задоволенням прагнуть увічнити на своєму тілі. Якщо говорити про те, яке значення має татуювання собаки це в першу чергу вірність і відданість.

Також ця тварина має значення хоробрість, мужність і щирість. Стільки позитивних якостей, зауважимо, притаманні не кожному татуюванню! Малюнок собаки на тілі-ніби втілення внутрішньої сили людини і її цілеспрямованості.Також не можна не відзначити, що зображення собаки на тілі вирішують набити в основному саме чоловіки. Швидше за все, це пов’язано з тим, що якості, які властиві собаці більш підходять уявленню чоловіків. Хоча при цьому в їх виборі переважає реалістичний стиль тату. Також часто собак намагаються зобразити страхітливими, навіть в деякій мірі з демонічними елементами.

Споконвіку вважалося, що собака — друг і супутник людини. Навіть у часи, коли їх сприймали як помічника злих сил, вони були вірні людям і охороняли їх. Деякі народи вірять, що саме собаки подарували людству вогонь і навчили ним користуватися. З цієї ж причини їх зображення і вважають багато культур і країн оберегом від усього поганого, захистом від ворогів і злих сил. У часи, коли собак зображували разом з богами війни, їх символізували з війною, гідністю воїна, відвагою та хоробрістю, вірністю.

Іноді також можна зустріти демонічний образ цієї тварини. Як правило таке зображення несе значення варти двох світів. Хоча, звичайно ж, якщо зображати собаку в темному кольорі, вона може і символізувати прокляття, чаклунство, злі сили і навіть смерть! На виправдання уточнимо, що через те, що позитивних значень цього знака набагато більше, у всьому світі прийнято вважати собаку саме хорошим знаком, відданим захисником від негараздів її власника.

Також прийнято вважати, що собаки — провісники новин, вони можуть побачити прийдешні події.

Напевно, Ви вже зрозуміли, що татуювання з собакою може бути дуже сильним і потужним оберегом. Хоча таке тату підійде більше відкритим і чуйним людям, а не замкнутим і егоїстичним. Малюнок на тілі тільки підкреслить якості свого володаря-щирість, довіру, чуйність, чесність і відданість. Адже найголовніше-це те, що ви самі внесете в значення свого татуювання.

Підібрати місце нанесення тату, вибрати найбільш відповідний малюнок і якісно зробити татуювання собаки, можна легко і швидко в тату салоні “Альянс”.

Задайте вопрос - мы онлайн!