Поради перед нанесенням першого татуювання. Тату-що важливо знати?

Поради перед нанесенням першого татуювання. Тату-що важливо знати?
Вибір часом часто стає перед сучасною людиною в його житті. Це відноситься і до «прикрас» свого тіла – до татуювання. Натільний живопис-це спосіб самовираження, тому і малюнок, який ви виберете повинен відповідати вашому внутрішньому світу. Не варто лякатися того, що з часом Ви поміняєтеся, і тату втратить свій сенс, адже будь-який малюнок можна переосмислити і доповнити, а хороший фахівець ніколи не бачить перешкод для мистецтва перекривання старих тату.

Почнемо з вибору сюжету. Існує два варіанти для тих, хто вирішив зробити тату, але не визначився з конкретною тематикою малюнка. По-перше, на аркуші паперу напишіть теми, що хвилюють Вас, що мають велике значення для Вас, символи, що відображають Ваш світогляд і т. д. (прикладом можуть бути мир у всьому світі, будь-яка тварина, буддизм, секс). Подивившись уважно на список, викресліть теми, в яких Ви не впевнені або не готові нанести на своє тіло на все життя. З тими пунктами, що залишилися, можна піти до фахівця, який підкаже конкретну ідею, або самому пошукати в Інтернеті, в якому повно різних ескізів тату.

Якщо Вашим бажанням є нанесення на тіло значущої для вас фрази, життєвого кредо, тоді треба визначитися по трьох пунктах: місце, шрифт і мову. Для того щоб зробити фразу на якійсь іноземній мові, чи то Латинь, санскрит або японська, слід спочатку дізнатися точний її переклад в інтернеті або в бюро перекладів. Не варто поповнювати ряди людей, що наносять на своє тіло безглузді фрази через неточний переклад. Шрифт для татуювання можна взяти будь-який з існуючих (в інтернеті є спеціалізовані сайти з великим вибором) або придумати якийсь свій особливий стиль. Визначимося з місцем розташування. Якщо напис довгий, то йому відмінно підійде місце вертикально від зап’ястя до ліктя (з тильної і лицьової сторони), вниз по хребту, збоку від пахвової впадини до стегна або литковий м’яз. Короткий – де завгодно, і навіть горизонтально на шиї, ключиці, поруч з паховою областю, на зап’ясті.

Кольорова або чорна? Вибір кольорової гами татуювання можна робити як вже визначившись з ідеєю, так і ще не знаючи свого сюжету. Все залежить від Вашого смаку і сприйняття. Ефектніше виглядає кольорове татуювання, воно передає різні відтінки і переходи кольору. Більш лаконічне чорне татуювання, воно більше уваги привертає до свого сенсу, переходи відтінків в ньому відбуваються за рахунок тіней. Як визначитися з місцем для татуювання? Професіонали не радять робити тату на лицьових сторонах ступень і долонь, через їх швидке стирання, а також на обличчі, в ротовій порожнині (губи і язик) і на самих геніталіях. Далі вибір обмежується тільки Вашою фантазією. Якщо Ви молоді і ще не визначилися з родом занять по життю, то не варто вибирати відкриті ділянки тіла для нанесення тату: ступнях і гомілках, на шиї, близько до долонь.

Будемо сподіватися, що наші поради щодо вибору татуювання Вам будуть корисні. І не забуваємо, та строго попереджаємо про те, що робити татуювання необхідно тільки у досвідченого фахівця, який використовує стерильне обладнання, гумові рукавички і одноразові голки.