Значення татуювання спіраль

татуювання спіральТатуювання з різними геометричними формами і фігурами досить популярні. Вони приваблюють людей, в першу чергу, своїм оригінальним візуальним виглядом. А ось, що означають ті чи інші символи, знають не всі. Розберемо значення татуювання спіраль.

В татуюваннях часто можна зустріти кола і квадрати, трикутники та інші геометричні фігури. Але особливо загадково і незвично виглядає спіраль. При цьому, це не просто специфічна форма, це ще й філософський символ, який має давню історію.

Значення татуювання спіраль дуже особливе, адже як символ вона зустрічається в культурі багатьох народів світу. Спочатку у багатьох племенах люди малювали спіраль на шкірі вірячи, що вона буде захищати їх від будь-якого злого впливу, виступаючи сильним амулетом. Особливо часто використовувалася ця фігура в кельтській культурі, де є свій, особливий і впізнаваний стиль тату. Тут, поєднуючись зі всілякими лініями і петлями, вона символізує нескінченний життєвий цикл, відродження, особливу силу і енергію, яка полягає в циклічності всього в світі. Символізм народження в образі спіралі був присутній і в Новій Зеландії, де також особливо розвинена культура тату.

Є безліч філософських, і навіть математичних концепцій, згідно з якими, все в природі, так чи інакше, має форму спіралі. Тому у настільки простій, здавалося б фігурі, є дуже глибоке значення: єднання всього у Всесвіті. Людина з таким натільним малюнком визнає, що є невід’ємною частиною світу, в якому все взаємопов’язано.

Часто спіраль має значення, схоже з символом нескінченності, адже її можна зобразити так, ніби поступово зменшуючись, вона не має кінця. Що знову уособлює нескінченність і циклічність всього сущого, в тому числі життя.

Тату зі спіраллю частіше роблять в чорно-білому варіанті. А ось стиль можна вибрати абсолютно будь-який: від простого контуру, до дотворка і навіть реалізму. Умілий і досвідчений тату-майстер зможе відтворити на шкірі об’ємне зображення, яке буде створювати враження спіралі, що реально йде углиб. Через більш грубий вигляд, спіраль частіше вибирають чоловіки. Зазвичай вибирають для нанесення такого малюнка передпліччя або плече, а найсміливіші — шию. У будь-якому випадку, дана ідея для натільного малюнка дуже оригінальна і особлива. Крім самого власника татуювання, ніхто не буде знати, що в неї вкладено.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

Задайте вопрос - мы онлайн!