Популярні стилі татуювань

Популярні стилі татуювань

Лякаючі татуювання.
Зазвичай подібні тату наносять на найвидніше місце- лице або руки. Тут фантазії татуювальників не знають кордонів. Жителі Полінезії перетворювали своє обличчя в страшну маску, що викликає у ворогів панічний жах. На цивілізованому Заході для залякування ворогів використовуються зображення атакуючої чорної пантери або вовка. Втім, для цих цілей підійдуть і застережливі написи: наприклад, Born to fight або Fuck the world. Подібного написа буде цілком достатньо для того, щоб зрозуміти, що з цим хлопцем краще не зв’язуватися.

Татуювання на пам’ять.
Такі тату роблять з метою відобразити пам’ятну подію, кохану людину, членів сім’ї. Як правило це портрети, або імена людей. Любовне татуювання відрізняють серця пронизані стрілою і написи на кшталт True Romance.

Ритуальні татуювання.
В основному це таємні знаки, не призначені для сторонніх. Вони повинні оберігати свого власника, забезпечити йому заступництво і захист вищих сил. Процес нанесення татуювання складний, адже невірний символ буде позбавлений своєї магічної сили і здатний розгнівати богів. В наш час справжнє магічне татуювання велика рідкість, люди не завжди усвідомлюють їх прихований сенс і значення.

Оберіг.
Тату-оберіг покликаний захищати і оберігати власника від нещасних випадків. Існують обереги на всі випадки життя: у солдатів вони повинні були зупиняти кулі, американські моряки на ногах набивають півня і свиню, а японські пожежні набивали на спину зображення водяного дракона, сподіваючись на те, що він убереже їх від пожежі.

Еротичне татуювання.
Провокуючі написи, або еротичні картинки, покликані збільшити сексуальну привабливість людського тіла, що наносяться зазвичай в пікантних і несподіваних місцях. Хлопці роблять написи, такі як Sex Machine і подібні до нього. Дівчата вважають за краще мініатюрні малюнки, значення яких відомо тільки їм.

Комерційне татуювання.
У 18 столітті було популярна серед артистів «Шоу виродків». Люди платили великі гроші, щоб подивитися на татуйованих чоловіків і жінок. 20 століття відкрило такий вид тату, як «Brand name tattoo». Фанати цього виду носять на тілі логотипи відомих фірм виробників, таких як Харлей Девідсон, Джек Деніелс. У Сполучених Штатах навіть є ресторан, в якому людей з емблемою закладу на видному місці годують безкоштовно і платять їм невеликі гроші.

Кланове татуювання.
Визначає причетність людини до клану, або соціальної групи. За таким татуюванням можна було дізнатися посаду і “спеціалізацію” господаря малюнка. Для кримінальників татуювання несе в собі чимале смислове навантаження, повідомляючи в зашифрованому вигляді відомості про особу носія і його статус. Саме з цієї причини кримінальні авторитети нашого часу уникають нанесення малюнків, або намагаються вивести старі.