Стімпанк тату

Стімпанк татуСам термін «стімпанк» придумав письменник Кевін Джетер в 1987 році. Це стиль в мистецтві, що показує механічність природи в стилі ретро. Спочатку поняття існувало в науковій фантастиці і характеризувало цивілізацію як суспільство, повністю освоїла парові механізми. Татуювання в цьому стилі – саме зображення механізмів, що працюють на пару. Набивають всілякі зубчасті шестерінки, шурупи, клапани, передавальні вали і різні деталі? oj стирчать. Виглядає це так, ніби з розірваної шкіри або плоті видно механічні деталі, вживлені замість внутрішніх органів. Також елементами татуювання в стилі стімпанк можуть бути телефонні апарати, повітряні кулі та дирижаблі, годинник і підводні кораблі, різні машини, що працюють на пару.

Головна особливість такої стилістики – відповідність образів фантастичних романів письменників ХІХ століття: Жюль Верна, Герберта Уеллса і пр. В ХІХ столітті, у період стрімкого розвитку науково-технічного прогресу, з великою швидкістю з’являлися все нові винаходи. Письменники-фантасти, надихаючись таким швидким розвитком, створювали особливу урбаністичну романтику.

Подібні малюнки на тілі, за умови, що виконані вони майстерно, виглядають дуже ефектно. Чим вище майстерність татуювальника-тим реалістичніше зображення. А реалізм подібних тату може бути шокуючим і страхітливим. Володар татуювання в стилі стімпанк виглядає як людина-машина, у якої замість певних органів або частин тіла – технічні пристосування.

Головне те, що майстер, який робить таке татуювання повинен володіти винятковою майстерністю. Адже робота вкрай складна. Її детальність і реалістичність вимагає великого досвіду. Татуювальник повинен володіти умінням дотримуватися всіх необхідних пропорцій. Тільки справжній професіонал зможе втілити імітацію відкритих ран, з яких виступають парові двигуни, і різні механічні деталі.

Стімпанк-тату, в більшості своїй, роблять в чорному кольорі. Однак, майстри постійно вдосконалюють свою техніку, а якість фарби сьогодні дозволяє малюнку виглядати дуже реалістично. Тому стімпанк вже набивають і в кольорі. А крім механізмів в людському тілі зображують і технічні деталі, як органи тварин. Найголовніше, знайти настільки досвідченого майстра, який зможе передати всі необхідні деталі такого незвичайного зображення.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...