Значення татуювання Стьюї

татуювання СтьюїПерсонажі популярних мультфільмів і мультсеріалів, їх образ і поведінка часто стають культовими не тільки для затятих фанатів, але і для тих, хто хоч раз дивився даний мультик. Кількість мультсеріалів як для дітей, так і для дорослих сьогодні просто величезна. Однак, найпопулярнішими вже багато років були і залишаються «Сімпсони» і «Гріффіни». Їх персонажів часто наносять на шкіру у вигляді тату. Наприклад, дуже яскрава дитина сім’ї Гріффінів-Стьюї не може залишити байдужим просто нікого. А ми розглянемо значення татуювання Стьюї.

«Гріффіни» (або «Family Guy» в оригінальній назві), – просто мега популярний по всьому світу мультсеріал для дорослих. Його оригінальний, часто абсурдний, часто чорний, гумор чіпляє мільйони шанувальників своїм впізнаваним стилем і дотепністю. А кожен персонаж — просто діамант характеру. Головний герой Пітер-повний, злегка розумово відсталий сім’янин, з постійними маячними витівками, і чистим серцем. А чого вартий пес, що вміє говорит, Брайан-депресивний письменник, алкоголік і інтелектуал. Але по-істині найяскравішим образом не можна не назвати немовляту, з головою у формі м’яча для регбі, Стьюї-вундеркінда, який створив машину часу. Його інтелект, бажання захопити світ, характер зі спалахами то люті, то ніжності; дивні замашки в поведінці; нестандартне мислення зробили його просто унікальною особистістю, звичайно вигаданою і нереальною, але такою привабливою.

Значення татуювання Стьюї-це, в першу чергу, данина улюбленому серіалу і персонажу. Як правило, тату за мотивами «Гріффінів» роблять їх фанати. Ці люди мають гарне почуття гумору. Вони точно не обтяжені забобонами і упередженнями, адже саме їх і висміює сюжет мультфільму. Мабуть, головний символізм таких тату — це дотепність.

Стьюї в тату буде виглядати дуже яскраво, оригінально і незвично. Виглядає він як маленький чоловічок-немовля, з головою незвичайної форми, в незмінно жовтій футболці і червоному комбінезоні. У нього завжди зловісний або злий погляд, часто в його руках зображують зброю. Адже ця незвичайна дитина бажала захопити світ. Звичайно, найчастіше це кольорове зображення, однак, і в чорно-білому варіанті не впізнати Стьюї просто неможливо. А наносять таке тату найчастіше на передпліччя або на плечі, однак, і в інших місцях на шкірі, при вдало обраному ескізі, виглядати він буде дуже круто.