Стрекоза татуювання – значення татуювань

Стрекоза татуювання - значення татуюваньЗображення стрекози (бабки) досить часто зустрічається в сучасних татуюваннях. Це пояснюється широким поширенням цієї комахи по всій планеті, завдяки чому цей символ в тату отримав різноманітні трактування у багатьох народів. Так, японці по-особливому ставилися до стрекози, пов’язуючи її з військовою силою і відвагою. Американські індіанці вважали бабку символом швидкості і активності, а також провідником душ померлих. Для китайців бабка символізувала настання літа, а також крихкість і мінливість.

У Європі ж на бабку нерідко дивилися з побоюванням через її зовнішню схожість з міфічними драконами. Стрекозу вважали супутницею відьом, прислужницею диявола. Жителі Румунії вважали бабок людьми, покараними за те, що ті піддалися диявольській спокусі. Крім того, ознакою містичних властивостей бабки була її двоїста природа: бабка народжується у воді, але з часом набуває крила і підкорює стихію повітря.

У сучасній культурі тату стрекози за змістом певною мірою близько зображенню метелика, уособлюючи легкість, безсмертя і відродження до нового життя. Таке татуювання підходить переважно дівчатам, особливо відрізняються сміливістю і відвагою. Вона є втіленням з’єднання протиріч і протилежностей: зовнішня крихкість, ніжність і вразливість бабки поєднується з витривалістю, силою, хоробрістю і звичками хижака.

Бабка є найшвидшим комахою в світі, тому нерідко її тату наносять люди зі схильністю до ризику і швидкості. Крім того, бабка є символом легкого підйому і незалежністю від постійних місць проживання, непереможністю і мудрістю, волею та любов’ю.