Значення тату бабка

Значення тату бабка
Фахівці стверджують, що бабку прийнято вважати більш жіночим татуюванням, ніж чоловічим. Але на відміну, наприклад, від популярних серед дівчат комах метеликів, бабка користується меншим інтересом і увагою. І при цьому бабка залишається більш оригінальним і незвичайним, нестандартним вибором.

Якщо Вас цікавить історія значення цієї комахи, то починається вона досить давно. Адже бабка існувала ще дуже давно, навіть до існування мамонтів. Багато вчених і дослідників стверджують, що їх історія почалася ще близько трьохсот мільйонів років тому. Їх сміливо можна віднести до найдавніших мешканців планети.

З огляду на такий древній вік бабки, як і всьому в історії, цій комасі часто приписують найрізноманітніші смислові навантаження і значення. При чому зустріти бабку можна також і в багатьох культурах, звичаях і традиціях різних народів. Це і стало основою для всіх можливих значень бабки в мистецтві татуювання.

Цікавим фактом є те, що в різних культурах бабку наділяли зовсім різними особливостями. Наприклад, японці порівнювали бабку з воїном, відповідальним, сміливим, чесним. Деякі дослідники припускають, що цих комах навіть приносили в жертву, з метою задобрити богів в ім’я перемог у війнах, боях і битвах.

Мабуть, однією з найголовніших особливостей бабки є швидкість її польоту. Тому також можна часто зустріти і значення татуювання з цією комахою, пов’язані зі швидкістю. Дуже помітно це простежується в культурі індіанців. Вони сприймали бабку як щось невловиме, швидке, як блискавку або вихор, які нереально вловити і перемогти.

Таке ж значення комахи простежується і в нашій слов’янській культурі. Хоча цікаво, що такі здібності комахи швидше сприймалися, як щось негативне, замішане в нечистому і злому. У скандинавській культурі часто навіть їх уявляли якимось провідником і зв’язком з потойбічним світом, світом мертвих.

В сучасний час вже відкинуто багато значень, особливо негативних, які існували багато і багато років тому. На сьогоднішній день татуювання зі бабкою може мати значення швидкості, цілеспрямованості, невловимості. Тому в основному, такий малюнок собі вибирають впевнені в собі і активні по життю люди, які хочуть підкреслити і посилити в собі всі ці якості.

Всі ми знаємо, що бабки народжуються під водою. Але після того, як у них формуються повноцінні крила, вони починають рухатися з дуже великою швидкістю. Тому таке татуювання також може здатися значущим і символічним для тих людей, які різко змінили своє життя на краще, стали успішним і задовольнили свої давні амбіції і бажання.

Якщо говорити про найбільш вдалі місцях для нанесення татуювання з бабкою, це може бути плече, шия, спина, зап’ястя, щиколотки і стопи.