Значення татуювань стріла, лук, арбалет

Початковий символізм тату лук і стріла – войовничість, мужність, готовність битися. Сьогодні символізм змінився, образ став і чоловічим, і жіночим, що символізує боротьбу з життєвими негараздами, тверду життєву позицію, пробивну силу. Стріла тату в класичному виконанні підходить для людей зі стрижнем в характері, але, в залежності від виду і стилістики ескізів, може нести різний сенс.

ЗМІСТ:

стрела лук тату

ЗАГАЛЬНИЙ СИМВОЛІЗМ

У тату лук і стріли значення буває різним, визначається стилістикою, додатковими елементами. Первісне значення татуювання стріла – войовничий характер, готовність захищатися. З плином часу воно трансформувалося, тепер означає цілеспрямованість, готовність боротися за свої ідеї, відстоювати інтереси.

Образ несе двоїстий сенс:

 1. Перепони, перенесені нещастя. Татуювання стріли підходять в цьому сенсі для людей, які пережили негативний досвід, почали нове життя, але зберегли хворобливу пам’ять, яка тепер мотивує на досягнення.
 2. Прагнення вперед, бажання створювати нове, перетворюватися. Символізм вважається позитивним, але, роблячи стріли тату, потрібно пам’ятати, що вони летять вперед тільки після відтягування назад. Тобто для самовдосконалення і досягнення цілей доведеться пам’ятати пройдений шлях.

тату лук и стрелы на грудиУ татуювань арбалет схоже позначення: досягнення мети, але через подолання життєвих перешкод. Тату арбалет вибирає людина впевнена у внутрішніх силах, прониклива, цілеспрямована, наділена залізною волею.

Рідше тату зі стрілою вибирають як символ життєвого шляху. Як стріляючий лучник повинен орієнтуватися на вітер, так людина, що будує життя, повинна враховувати не залежні від нього обставини.

Що означає символ, визначається формою і стилістикою обраного для тату ескізу, включенням додаткових елементів:

 1. тату стріла з відсутністю додаткових деталей – рух вперед, захист себе;
 2. парні (або схрещені) зображення – нерозлучна дружба, міцна любов;
 3. зібрані в пучок стріли і позаду лук – сила в єднанні;
 4. лук зі стилізованою блискавкою – зв’язок з магією;
 5. з ромбовидними наконечниками – сміливість, твердість;тату лук и стрела женская
 6. з спрямованими в протилежні сторони наконечниками – особистісний конфлікт, боротьба зі шкідливою звичкою, внутрішні перетворення (зазвичай роблять такі тату на спині або шиї);
 7. зламаний стрижень зброї – мир, повернення до нормального життя;
 8. лук з Купідоном, що стріляє з нього – символ романтики (але якщо Зброя бога любові зламана, то людина відмовилася від романтичних відносин);
 9. тату серце, пробите наскрізь, зазвичай означає Почуття, божевільну любов, (деякі трактують, як міцний любовний зв’язок);
 10. тату троянда, що обвиває стеблами з гострими шипами серце зі стрілою – складні любовні відносини, душевні терзання;
 11. лук зі стилізованими пір’ям – символ холоднокровності, високого інтелекту (перо обвиває наконечник і стрижень зброї, плавно зливається з ним – знак саморозвитку, прагнення до пізнання);
  тату сердце и стрелы
 12. символізм тату з компасом на зброї визначається зазначенням на сторону світу (Північ – високий інтелект, Південь – внутрішня чистота, Схід – проникливість, Захід – розвинена інтуїція, всі напрямки відразу – складність у визначенні життєвого шляху);
 13. тату змія, що обвиває зброю, означає впевненість і розум, здатність домогтися поставленої мети, проявляючи спритність, хитрість, сміливість, проникливість;
 14. тату індіанець з луком – уособлення внутрішньої сили, здатності долати життєві труднощі (цей ескіз тату зазвичай вибирають чоловіки, які прагнуть підкреслити мужність, рішучість, стійкість, прагнення до свободи і незалежності);
 15. тату вовк зі зброєю вибирають люди вольові, принципові, з твердою життєвою позицією, які прагнуть до незалежності, не йдуть наперекір власним інтересам (на тату вовк зазвичай зображується пересіченим уздовж морди стилізованої стрілкою);
 16. тату троянда, пробита наскрізь, – символ романтичних відносин.
 17. Нерідко таку ідею вибирають люди, народжені під сузір’ям Стрільця. Символізує вогняне походження і їх внутрішню силу, пристрасність натури.

тату лук и цветы

ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Для чоловіків тату стріла на руці – позначення войовничої і мужньої натури. Символізує тверезість розуму, незалежність, напористість, концентрацію на досягненні мети, готовність діяти, вміння тримати себе в руках, захищатися, відстоювати ідеї.

Найбільш часто чоловіки роблять тату стріли на руці, також на гомілці і передпліччі. Вибирають монохромні зображення, окремі або з арбалетом. Популярне Доповнення – вовк та інші хижаки.

ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ ЖІНОК

Жіноча картинка виконується в плавній, ніжній стилістиці. Для дівчат підходить малюнок на руці, виконаний тонкими лініями, доповнений витонченими візерунками, пір’їнками, намистинами, квітами. Колірна палітра може бути яскравою і пастельною.

Тематика переважно романтична. Популярні: тату троянда, прострелена як символ любові, тату ангел з натягнутою тятивою, а також мінімалістичні композиції.

тату лук и стрелы и цветыДля дівчат підходить малюнок на руці, виконаний тонкими лініями, доповнений витонченими візерунками, пір’їнками, намистинами, квітами.

Дівчина з такою композицією на тілі відрізняється стійким, зосередженим і вольовим характером, долає боязнь і невпевненість, звикла своїми силами домагатися цілей, не залежати від оточення.

МІСЦЯ НАНЕСЕННЯ

Обмежень в питанні місць нанесення немає. Але найбільш часто можна побачити таку ідею на руці: передпліччі, зап’ясті.

Тату стріла на нозі підходить людям принциповим, що наполегливо відстоюють життєву позицію. Чоловіки вважають за краще наносити на гомілку, Дівчата – на стегно.

тату лук и стрелы на ногеТату стріла на нозі підходить людям принциповим, що наполегливо відстоюють життєву позицію.

Ще дівчатам подобається акуратне мініатюрне зображення стріла на пальці або під пахвою. Популярний жіночий варіант – тонка витончена картинка у верхній частині спини уздовж хребта.

Малюнки, що зображують лук і татуювання арбалет, мають безліч трактувань, переважно позитивних: впевненість, цілеспрямованість, принциповість, тверезість розуму, прагнення почати нове життя, подолання перешкод, готовність захищатися, романтизм. Такі ескізи вибирають внутрішньо сильні люди незалежно від гендерної приналежності.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ТАТУ СТРІЛА, ЛУК, АРБАЛЕТ

Задайте вопрос - мы онлайн!