ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ СТРІЛЕЦЬ

За спостереженнями досвідчених тату-майстрів студії татуювання у Києві, було помічено, що в останні роки люди все більше і більше звертаються до своїх знаків зодіаку, і ставляться до цього з повною серйозністю і вірою. Вважається, що всі відомі нам на сьогоднішній день знаки зодіаку беруть свій початок з давніх грецьких міфів і переказів. І при цьому варто розуміти, що насправді за такими знаками стоять цілі історії та події, в які вірили люди з давніх часів. Прикладом одного з таких знаків є тату знак зодіаку Стрілець.

Як свідчить легенда, таким сузір’ям був перетворений кентавр Хірон після смерті. Таким чином боги висловили своє захоплення, вдячність і повагу йому за всі його знання, мудрість, всі вміння, яким він навчив своїх учнів. Згідно з міфами, кентавр був дуже здатним лучником і ніколи не залишав свою зброю ні на хвилину. Саме тому і прийнято його зображати разом з луком і стрілами, які спрямовані кудись вгору, а сузір’я було названо ім’ям Стрілець.

Найвідомішими послідовниками Хірона були знайомі нам по грецькій міфології, Ахілл і Ясон, Ескулап, Орфей та інші. Як стверджує історія, кентавр мав дуже широкий спектр знань, практично про все на світі. Тому і його учні були абсолютно з різних професій і покликань. Він вчив їх метати списи, стріляти з лука, полювати, складати вірші і пісні, музику, а також правильно використовувати всі трави і зілля для лікування.

Хірона можна вважати найпершим і найталановитішим учителем стародавнього світу. Також його нечасто називають і провидцем. Адже крім всіх інших талантів, він міг ще й віщувати Майбутні події, майбутнє тієї чи іншої людини. Саме тому він з легкістю визначав покликання своїх учнів і навчав їх тільки тому, що їм дійсно стане в нагоді в майбутньому. І у всіх своїх навчаннях, мудрих оповіданнях та історіях Хірон намагався донести, наскільки важливо робити світ, який їх оточує краще з кожним днем.

Загинув Хірон досить трагічно і по дурній випадковості. Отруєна стріла Геракла поцілила в нього, хоча була призначена зовсім іншому. Кентавр був безсмертний і не міг померти. Але при цьому нестерпний біль, який завдавала занесена в його тіло отрута мучила його. На жаль, навіть його знання і досвід в медицині не допомогли від цього позбутися. Не бажаючи так провести свою вічність, Хірон зважився на неймовірний вчинок — він віддав своє життя і своє безсмертя Прометею. А в честь великого Хірона назвали сузір’я Стрільця, яке також можна зустріти під назвою Кентавр.

Це сузір’я є символом мудрості, знаком вчителя по життю і наставника. А всім тим, хто народився під цим знаком також і притаманні деякі риси характеру Хірона — такі як доброта, співчуття, здатність навчити чомусь інших, щирість і відкритість, гордість.

Сам класичний астрологічний знак Стрільця зобразити дуже просто. У тату-мистецтві це також не принесе великих клопотів і зусиль. Набагато складніше буде зобразити Стрільця в реалістичному стилі. При чому реалістичне зображення кентавра з луком в руках прекрасно буде виглядати як в чорно-білому, так і в кольоровому варіанті. Якщо ж людина зважилася зробити тату масштабною, на ній можна зобразити не тільки самого Хірона, а й його учнів, сюжет з життя кентавра, останній сміливий вчинок з його життя — пожертву свого безсмертя Прометею.

Такий знак як Стрілець, наділений відвагою і мужністю. Дуже оригінально він буде виглядати на тлі космічних образів, пейзажів. При чому сам знак можна зобразити у вигляді сузір’їв, знаків і символів, а також реалістично.

Звичайно ж не малу роль відіграє саме зброя кентавра – його лук. Також допускаються варіанти зображення в татуюванні тільки лука, без самого знака. Його можна зробити як дуже мініатюрним, так і досить масштабним, з промальовуванням всіх тіней і деталей. А частина тіла для тату підійде абсолютно будь-яка.