Татуювання на шиї як прояв своєї індивідуальності

Ще недавно тату на шиї ставилося до виняткової прерогативи чоловіків, але сучасні тенденції внесли свої корективи в цю традицію. І тепер багато екстравагантних жінок із задоволенням прийняли від чоловіків естафету. Але все ж татуювання на шиї роблять, як правило, представниці творчих професій – дизайнери, художники, співачки і Т. п. Таким чином, вони ще більше підкреслюють свою оригінальність.

Чоловіки найчастіше набивають тату на бічну частину шиї, нерідко симетричні малюнки наносяться з обох сторін. Набагато рідше наколка робиться на передній частині шиї. А ось жінки віддають перевагу частині шиї нижче потилиці. За допомогою вишуканого тату можна акцентувати увагу на витончених рисах обличчя або елегантній фігурі.

Крім того, таке татуювання на шиї відносно легко заховати, прикривши її розпущеним волоссям. При виборі зображення для тату і чоловіки і жінки віддають перевагу невеликому за обсягом малюнку. Найчастіше для татуювання на шиї використовуються різноманітні символи і знаки, а також написи, рідше зустрічаються узори та зображення квітів.

Але в той же час багато людей в якості малюнка для татуювання в області шиї воліють зовсім незвичайні зображення, наприклад, мультяшних героїв, скелетів, певних дат або штрих-коди.

З огляду на, що шия порівняно невелика частина людського тіла, на ній красиво виглядають татуювання маленького розміру. Але надто мініатюрне зображення не можна назвати вдалим рішенням, оскільки існує ризик, що через деякий час воно може втратити свою форму.

Набивання тату на область шиї має свої особливості, пов’язані з характерною структурою шкіри в цій області, зокрема, у жінок шкіра більш м’яка і еластична ніж чоловіча. На цю специфіку тату-майстрам потрібно особливо звертати увагу при нанесенні малюнка на бік або передню частину шиї. А ось люди, які прийняли рішення набити тату на шию повинні як слід обміркувати питання про вибір малюнка. Оскільки в більшості випадків татуювання буде знаходитися на видному місці і може викликати не завжди позитивні емоції у оточуючих людей.