Стиль тату Біомеханіка

Девіз татуювань, які повністю відповідають особливостям стилю біомеханіка, може звучати наступним чином: “Дивись, що у мене всередині”. Виходить, що головними відмінними рисами даної техніки можна назвати неймовірну реалістичність нанесеного зображення, а також присутність обсягу навіть у окремих деталях.

Татуювання біомеханіка необхідні для демонстрації прихованих людських можливостей, а також істинного вигляду. В якості класичних зображень, характерних для біомеханіки, можна привести в приклад малюнки, на яких в розриві шкірного покриву видніється якийсь механізм.

Перші татуювальники, які почали експериментувати з біомеханікою, черпали натхнення в роботах Хейера – відомого ілюстратора, який створив образи величезної кількості позаземних істот, знайомих глядачеві за голлівудськими кінематографічними постановками. Першими татуюваннями в стилі біомеханіки були чорні зображення, в яких іноді зустрічався сірий колір. Як правило, автори зображували візерунки, на яких конструкції з металу були впроваджені в людську плоть.

Пройшло досить небагато часу, і підхід до татуювань цього стилю повністю змінився. Зараз люди сприймають себе набагато яскравіше, а уявлення про світ фантастики заглибилися і стали більш різноманітні. Саме це пояснює той факт, що величезну популярність зараз придбали біомеханічні зображення, у створенні яких використані різні кольори, елементи яких різноманітні і неймовірно точно промальовані.

Ідей для подібного роду татуювань існує безліч, так само як і методів їх втілення в реальність.

Багато клієнтів вважають за краще зараз саме біомеханіку, так як зображення відмінно виглядає незалежно від розмірів. Татуювання цього стилю, яке заповнило всю площу руки або тільки передпліччя, буде виглядати просто чудово. Не менш чудово, однак, зображення виглядає на спині, стегні або на литковому м’язі.

Якщо ви вирішили зробити татуювання в стилі біомеханіки, то варто уважно поставитися до процесу вибору. Чим ви хочете здивувати оточуючих? Зображенням механізму, який ніби працює всередині вашого плеча, або космічного порту, розташованого на поверхні стегна – вирішувати виключно вам.

Задайте вопрос - мы онлайн!