6 найвдаліших кольори для татуювання

цвет татуТатуювання Ви вибираєте на все життя! Тому варто дуже уважно і обережно вибирати не тільки малюнок, але і кольорову гаму Вашої майбутньої прикраси. Існує навіть спеціальний спосіб лікування за допомогою кольору — хромотерапія. Виявляється, він впливає і на пульс, і на частоту дихання, і на тиск, і на безліч інших різних факторів здоров’я.

Список найпоширеніших кольорів для тату і їх значення, читайте далі:

1. Чорний. Найбільш популярний і часто використовуваний в татуюваннях. Він використовується і для малювання чітких ліній, контурів, тіней, є основним кольором. Універсальний! Підходить як чоловікам, так і жінкам, підкреслюючи витонченість жінок і мужність чоловіків.

2. Фіолетовий. Можливо, Ви здивуєтеся, але фіолетовий також є одним з найпопулярніших кольорів. Він несе в собі такі значення: мудрість і благородство. Вважається, що фіолетовий більше підходить для людей інтровертів, занурених у свій внутрішній світ. Це досить містичний і загадковий колір. Він часто асоціюється з таким настроєм, як спокій, довіра.

3. Зелений. Цей колір несе з собою настрій літа і пробудження. Однак зелений також несе і атмосферу безпеки і надійності, використовується в ділових цілях. Дуже часто зустрічається в різних релігіях.

4. Синій. Це колір води і неба. Найчастіше він несе значення спокою і комфорту, багатства. Також вважається, що синій пригнічує апетит і відчуття голоду.

5. Жовтий. Яскравий і грайливий. Він включає креативність і творчість. Є легким, безтурботним, сонячним кольором. Найкраще його використовувати, як доповнення в композиції. Занадто багато жовтого може розцінюватися агресивно і зухвало.

6. Червоний. По праву вважається найбільш пристрасним і емоційним, кольором заряду і енергії. Дуже добре підходить для людей впевнених у собі. Він також може викликати агресію і нервувати оточуючих. З цього виходячи, червоний не бажано використовувати занадто або робити тату в місцях, які видно всім. Червоний колір на тілі асоціюється з кров’ю. Тому не варто демонструвати свої малюнки слабкими нервами людям.

У кожної людини є колір, якому вона віддає перевагу. Це суб’єктивні відчуття. І разом з тим, багато вчених стверджують, що більш об’єктивним є його вплив на людину і його відчуття. Воно для всіх подібно. Будьте обережні, вибираючи в якому кольорі хочете бачити своє татуювання.

У салоні “Альянс” ви зможете підібрати собі будь-який колір і вподобаний відтінок на консультації з майстром.