12 знаменитостей, нові тату яких обговорював весь світ

12 знаменитостей, нові тату яких обговорював весь світ
2016 рік був для багатьох дуже важким. І для того, щоб впоратися хоч якось з усіма своїми проблемами, деякі знайшли дуже цікавий спосіб — нова татуювання. Це досить доступний метод. Адже безліч салонів готові надати свої послуги! Ваше ж завдання-вибрати з них кращий тату салон! Знаменитості не стали винятком!

Звичайно, найпростіше, що можна зробити — це невелике, міні тату. До того ж, на сьогоднішній день вони дуже популярні! Але деяким знаменитостям цього було занадто мало, і вони пішли набагато далі. Вашій увазі представлені кілька найбільш обговорюваних і сміливих татуювань знаменитостей за минулий рік.

1. Джастін Бібер. Цей молодий чоловік набив на своєму животі величезний напис «Син Божий». До того ж у своєму Інстаграмі молода зірка почав “проповідувати” здоровий спосіб життя і відмову від куріння, називаючи всі ці проблеми диявольськими. Нікому не відомо, що ж саме наштовхнуло його на такі заяви і що він хотів комусь довести. Але на тілі співака назавжди залишиться величезна вказівка, ким він себе вважає.

2. Зейн Малік. Зірка американського Ікс-фактора вирішив віддати данину своєму, мабуть, одному з улюблених фільмів-Зоряні війни. На ребрі свого середнього пальця він набив дуже маленьку тату із зображенням світлового меча. До того ж, тату зроблена ультрафіолетовими краскми, які святяться в темряві!

3. Кевін Дюрант. Американський професійний баскетболіст набив собі на лівій нозі портрет відомого всьому світу репера Тупака Шакура! У такий незвичайний спосіб спортсмен підкреслив свою повагу і захоплення творчістю Тупака.

4. Шон Мендес. Канадський співак і автор пісень набив собі на передпліччі татуювання лісу, який за формою нагадує гітару!

5. Девід Бекхем. Після візиту разом зі свої сином виставки Пабло, на шиї у футболіста з’явилося Нове татуювання із зображенням коня! Загалом, у спортсмена налічують вже більше сорока татуювань!

6. Ріанна. Популярна у всьому світі співачка набила нове татуювання — акулу. Імовірно, тату на честь рибки в акваріумі, яку її коханий нещодавно їй подарував на побачення!

7. Дрейк. Коханий чоловік Ріанни також на знак солідарності і любові підтримав свою половинку і також зробив собі нову тату з акулою. Загалом, це ще один доказ їх вічної любові один до одного на тілах знаменитостей.

До того ж в тому році у Дрейка з’явилося ще одне татуювання — палаючий череп на плечі. Пояснень причин свого такого рішення він не дав. Але це не єдиний незрозумілий випадок в його поведінці і житті загалом.

8. Шайа ЛаБаф. Популярний актор, герой “Трансформерів” і “Індіана Джонс” набив собі нове тату. На цей раз такої честі удостоїлася співачка Місіс Еліот. Актор набив собі тату з її портретом! ДО РЕЧІ, Шайа також має в своїй колекції натільних малюнків і портрет Тупака. Мабуть, таке у нього хобі — збирати портрети на своєму тілі.)

9. Адам Лівайн. Поповнив минулого року свою колекцію татуювань. Цього разу він здивував абсолютно всіх розміром свого нового малюнка! Відтепер на всю спину співака набите тату із зображенням русалки, яка тримає в своїх руках череп. Споспостерігати за його новими малюнками можна в його нових кліпах, він так любить демонструвати свої татуювання там!)

10. Майлі Сайрус. Молода і талановита знаменитість відома також своїм ставленням до правильного харчування. Нещодавно дівчина спробувала дуже смачну вегетеріанську їжу. Мабуть, це їй так сподобалося, що вона вирішила набити тату із зображенням упаковки цієї їжі!

11. Леді Гага. В пам’ять про свого кумира Девіда Боуї, який помер у січні 2016 року, епатажна співачка набила собі татуювання з його портретом.

12. Кара Делевінь. Американська красуня і топ-модель зробила дуже дивний вибір. На спині, під шиєю дівчина зробила собі дуже моторошне тату із зображенням очей.. До чого таке рішення, і що на нього вплинуло красуня вважала за краще промовчати!