6 стилів татуювань

6 стилів татуюваньТатуювання завжди були популярні в усіх країнах і у всіх народів. Тому не дивно, що за сотні років з’явилося безліч різних стилів і технік нанесення татуювань. Отже, трохи про кожного з них:

1. Олд Скул. Цей стиль коріння свої бере ще з 30-х років двадцятого століття. Зароджувався він в Америці. Малювали в основному малюнки на морську тематику — кораблі, якоря, чайки. Також можна було зустріти різні “дівчачі” малюнки типу метелика, квіточки, пташки. Першими в такому стилі робили тату моряки. При чому кожен малюнок мав своє значення і силу! Наприклад ластівки малювали моряки, нудьгуючі за рідною домівкою. До речі, ластівки літають тільки недалеко від землі. Тому моряки і асоціювали їх з будинком. Нерідко також можна було зустріти написи імена улюблених на стрічці, що пронизує намальоване серце. Татуювання служили таким собі нагадуванням про рідних.

Відмінною рисою олд скульних татуювань є яскравість кольору. Але до всього іншого, такі малюнки не виділяються складністю роботи. Вони не будуть ніколи вважатися витвором мистецтва. Їх виконання досить просте.

2. Нью Скул. Цей стиль народився вже тільки в 80-х роках того ж століття. Він тісно переплітався з популярною тоді рейв-культурою. Через це малюнки, виконані в цьому стилі, завжди відрізняються яскравістю і своїм великим об’ємом. Зовні малюнки схожі на графіті. Майстри цього стилю набивають мультяшних персонажів і змінюють малюнки стилю Олд Скул, додаючи в них тіні і обсяг.

3. Кельтські тату. Цей стиль отримав свою популярність вже в кінці двадцятого століття. Намагаючись пояснити і зобразити всю складність людського буття, кельти малювали всілякі візерунки та орнаменти. Ці малюнки складаються з безлічі безперервних ниток, які заплутуються одна з одною у вузлах. Ці нитки — символ життєвої дороги людини з усіма її перешкодами. Раніше кельтські тату носили тільки рослинний характер — перепліталися квіти, дерева, листя. Пізніше в ці малюнки додалися і тварини, Птахи.

4. Японські татуювання. Це вже сучасний стиль. Героями для таких тату стали герої легенд і міфів, дракони, самураї, гейші, сумо і актори японського театру Кабукі. Сама відмінна риса цього стиль-розмір. Досить часто татуювання покриває практично все тіло або більшу його частину.

5. Біомеханіка. На відміну від багатьох інших стилів, цей стиль є принципово новим. Аналогів у минулому йому немає. В основу біомеханіки входить бажання з’єднати людське тіло і механіку, суглоби з мікросхемами, живе і неживе. Це приклад того, як розвиток людства і технологій впливає на мистецтво татуювання.

6. Чикано тату. Цей стиль бере своє коріння з латиноамериканських кримінальних товариств двадцятого століття. Їх набивали собі тільки гангстери. Основними цінностями бандитів була їхня сім’я, відданість банді і релігія. З цієї причини в цьому стилі завжди присутні образи Ісуса і Діви Марії. Також можна зустріти в цьому стилі злих клоунів, жінок, навіть прості написи з клятвами.

Ви визначилися вже зі стилем свого татуювання? Тоді вибирайте ескіз свого майбутнього тату, консультуйтеся з тату-майстром і вперед до мрії!