Дізнатися про людину по її тату просто!

Сьогодні побачити людину з татуюваннями простіше простого! Практично кожен другий має якийсь химерний малюнок або напис. І напевно, Ви не раз замислювалися над значенням цих малюнків. Що ж може розповісти татуювання про свого власника?

1. Якщо Ви побачите людину, у якого тату з біжучим людиною, швидше за все він намагається якось сховатися або втекти від своїх проблем і реальності загалом. Хоча малюнок не біжить, а йде людини, охарактеризує його носія як врівноважену людину.

2. Татуювання у вигляді тулуба швидше пов’язана з невпевненістю, приниженістю і незадоволеністю своїм життям її власника. На щастя, такі тату зустрічаються вкрай рідко.)

3. Зображення закритих очей або захованих під капелюхом говорить про небажання людини вступати в будь-який контакт з незнайомими або неприємними йому людьми. Намальовані відкриті очі свідчать про занепокоєння і тривогу, сумніви у своїй безпеці, потреби в захисті.

4. Намальований рот символізує агресію. А якщо він ще й з вираженими зубами-агресія в особливо складному прояві. Якщо людина робить собі тату з клоунським ротом, які розпливлися в усмішці, це знак того, що йому доводиться бути привітним з людьми не з його волі. Якщо ж на малюнку зовсім відсутній рот або він намальований однією смужкою, це говорить про те, що людина хоче, але не здатний вплинути на думку оточуючих.

5. Вважається, що зображення носа — це символ сексуальності. Хоча при цьому багато з таким твердженням будуть не згодні.

6. Татуювання із зображенням руки або ноги вказує на готовність людини сприяти світу навколо них. Широко розставлені ноги характеризують впевненість в собі. Хоча іноді це свідчить і про диктаторські нахили. Якщо намальовані м’язисті, великі руки, швидше за все, перед Вами людина захоплений спортом і фізичними навантаженнями.

7. Будь-які татуювання, які мають агресивний характер, насторожують. Особливо, якщо їх власником є людина цілком спокійна і врівноважена зовні. Це може бути сигналом до того, що людина озлоблена і навіть ненавидить суспільство і своє оточення. Хоча в основному, подібні малюнки свідчать про бажання заховати, замаскувати свою слабкість і беззахисність. Так що судити про людину варто ще в загальному, а не тільки по татуюваннях.

9. Якщо на тілі людини зображені дракони, це говорить про його бажання виділитися серед оточуючих, наповнити своє життя яскравими фарбами. Найчастіше такі люди самотні, прагнуть до влади.

10. Якщо Ви помітили на тілі кілька татуювань, але вони зовсім не схожі за своїм значенням, це може стверджувати про істеричному характер. Вони намагаються у всьому бути першими, лідерами, самостверджуються при цьому за рахунок інших.

Дізнатися людину з татуювань складно! Але не менш складніше вибрати малюнок для себе самого, щоб він характеризував саме Вас і враховував всі Ваші особливості. Для цього найчастіше звертаються до майстрів тату. Вони допоможуть Вам визначитися як з місцем нанесення, так і з самим малюнком, унікальний ескіз якого створять саме для Вас!