Значення татуювання акула

Значення татуювання акулаБез сумнівів, найнебезпечнішим і водночас чомусь привабливим видом риб’ячих є акула! Вона наводить моторошний страх, так і віє небезпекою.. але щось все-таки і притягує..

Якщо говорити про тату, то зображення акули є також досить поширеним. Воно має значення «влада», «страх», «небезпека», «хитрість» і «свобода».
Акула є однією з найнебезпечніших тварин у всьому світі. Як стверджують вчені археологи, історія їх виду бере свій початок ще більш ніж сорок мільйонів років тому. Поміркувавши, можна зробити висновок, що вони існували навіть раніше, ніж динозаври! Також у всьому світі вважається, що акула практично досконалий хижак! Вона володіє високою швидкістю, великою і гострою пащею, величезною силою, інстинктами і кровожерливістю!

Так хто ж наважиться і з якою метою вирішить прикрасити своє тіло зображенням риби-вбивці?? Значення тату з акулою швидше висловлює злість і безстрашність її носія, бажання панувати, агресію, самовпевненість і завзятість на шляху до своїх цілей. Хоча, звичайно ж, якщо ретельно покопатися в історії різних культур і народів, можна знайти безліч інших значень малюнків акули, а можливо навіть зовсім протилежних один одному. При цьому люди, які вибирають саме таке зображення для свого татуювання, зазвичай схожі за своїм характером — наполегливі, непокірні і впевнені в собі!

До речі, варто відзначити, що слово “акула” має тільки Жіночий рід. Саме через це тату саме цієї рибки вибирають для себе незалежні і сильні жінки, які себе асоціюють з нею. У це зображення вони також можуть додати значення «цілеспрямованість». Татуювання завжди привертає увагу до її носія і викликає непідробний інтерес!

У культурі стародавньої Полінезії малюнок на тілі у вигляді акули оберігав людину від ворогів і хижих тварин. В Австралії її мало не вважають священною! На тому континенті існує думка, що саме акула є таким міцним зв’язком між землею і морем. Індіанці набивали на своєму тілі цю тварину, як знак вдалого полювання, який до того ж допомагає їм виживати. Також це може бути одним з видів професійних татуювань. Акул часто набивають собі моряки, рибалки, або просто люди, які часто плавають і люблять море. Для них вона несе такий сенс — вони готові до будь-яких труднощів в морі, навіть до смерті від акул, і величезне бажання, може навіть обіцянка, в будь-якому разі повернутися додому!

За часів Середньовіччя таке татуювання вважали дуже потужним оберегом. Мешканці островів акулі навіть поклонялися дуже довгий час, щоб вона вберегла їх життя і пощадила. Люди вірили, що акула допоможе кожному, хто повірить в її силу і святість.

У сучасному світі акулами також почали називати людей, які багато чого досягли і багатьох випередили в бізнесі чи будь-якій іншій справі. Від цього ще одне значення-влада, перевага над ворогами.

Зазвичай про такий різновид, як акула-молот згадують окремо. Особливості цієї диво-рибини досі повністю не розгадані і не вивчені. Безумовно, її образ наганяє страх! Акула-молот має таке значення,як жадібність, підлість і хитрість.

Вам підійде татуювання акули, якщо Ви вважаєте себе впевненим і цілеспрямованим! Вона не тільки підкреслить, але і посилить Ваші якості! Якщо все це про вас, вирушайте в тату салон і станьте ще ближче до свого бажання.