Татуювання Ангел і Демон

Прагнення людей об’єднати добро і зло, інь і ян, світло і темряву своїх характерів і душі, звичайно, знайшло своє відображення в татуюваннях. Так, досить популярними на цю тему є тату ангел і демон. Розглянемо детальніше ідеї і значення подібних малюнків.

зміст:

ангел и демон тату

Особливості тату ангел і демон

Ці образи були відомі ще тисячі років тому. З давніх часів ангела вважали святою істотою, чистою душею. Люди вірили, що вони оберігають їх, рятують від бід і нещасть. Відносно біса, їх вважали злими, темними істотами, які навпаки втягують і накликають проблеми, гріхи і напасті на людину. тату ангел и демон

У тату мистецтві ангели і демони часто зустрічаються в ескізах разом і окремо. Так, ангел часто має значення захисника, позитиву і доброти в житті людини, якийсь оберіг і амулет на удачу, уособлення всього святого і позитивного. А біс – символ зла і темряви, негативна енергія, спокуса і гріховність, порок. Їх набивають швидше люди невіруючі, які не бояться розгнівати Бога. Часто до них приписують образ диявол. Демони є помічниками Люцифера і роблять за нього все брудні справи. Поєднання в одному ескізі двох цих образів може свідчити про внутрішню боротьбу людини, спробах визначитися і вибрати свій шлях в житті. тату ангел и демон парные

Зустрічається цей мотив і в тюремних татуюваннях. Ув’язнені, які вирішили набити собі наколку у вигляді ангела, намагаються знайти віру, каяття. Ангел в композиції матиме значення захисника, що оберігає душу. І в той же час біс буде знаком ненависті до тюремного життя, всього, що привело в дане місце і що оточує його зараз.

Значення тату для чоловіків і жінок

Серед чоловічих натільних малюнків популярна тема божественного, ангел і демон тату. Часто вони зображають на своїй шкірі протистояння боротьбу цих двох істот. Швидше за все, володар татуювання знаходиться в пошуках себе і ще не визначився до кінця, який спосіб життя йому ближче, вибрати добро чи зло. Хоча разом з тим, рідко, але все ж трапляється коли подібні ескізи вибирають виключно для візуальної картинки і естетики, без глибокого сенсу.

Значення татуювання ангел і демон для чоловіків може бути внутрішня боротьба і спроби знайти своє місце, розібратися в собі і своїх справжніх бажаннях, цілях. У такій композиції ангел матиме значення смирення і покірності долі, готовності до всіх труднощів і випробувань, які приготувало життя. Багато хто вірить, що тату ангела служить захистом від неприємностей. А ось біс в ескізі буде нести протилежне значення. Це символ спокуси, гріховності, темна сторона людини. Це знак сили, яка навпаки збиває людину з правильного шляху.

тату человек ангел и демонДля чоловіка таке протиріччя – це зізнання, що він має як світлу, так і темну частину своєї душі і приймає їх обидві.

Для дівчат тату з ангелом матимуть значення чистоти і порядності. Вони також вірять, що такий малюнок на тілі здатний уберегти від негативу в світі. Для жінки татуювання може символізувати віру і потребу в допомозі, захисті. Швидше за все, їй не вистачає людини, на яку вона могла б покластися, а у відповідь запропонувати те ж саме. А ось демон на дівочому тілі може характеризувати пристрасну і впевнену в собі дівчину, часто навіть із стервозним вдачею. Це може бути знак для оточуючих, що її життя повне спокус і гріхів. Якщо ж в композиції ангел і демон зустрічаються разом, картинка може говорити про лукавство дівчини і обман. Це може бути як ангел під маскою біса, так і навпаки – зло в ангельському образі. Цю загадку варто розгадати.

Місце і стиль тату

Татуювання з демоном і ангелом виглядають круто практично в будь-якому стилі, розмірі і місці. Найчастіше чоловічі ескізи виконують в чорно-білому кольорі. Для них найактуальніші стилі – реалізм, графіка, олд скул. Популярні кольори для зображення – чорний, червоний, блакитний, білий, жовтий. Для дівчат цікаво виглядають стилі мінімалізм, віпшейдінг, вони вибирають маленькі розміри малюнків. Часто панянки набивають собі крила ангела з німбом або демона з рогами і хвостом. Така ідея може бути оригінальною для парних тату на зап’ясті. Популярна ще ідея тату крила на спині, де ліве крило ангельське, а праве – бісівське.

тату ангел демон цветНайчастіше набивають тату ангел і демон на руках, плечі, спині.

Багато хто вважає, що на значення малюнка впливає і саме місце розташування. Наприклад, тату на руці або на плечах може говорити про бажання людини знайти духовність і віру. Тату на спині – це символ захисту, оберега для володаря картинки. Зображення з ангелом і демоном на ногах – знак віри, надії в добре і світле майбутнє, підтримка небес.

ПОдивіться ГАЛЕРЕЮ з тату ангел і демон

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

Задайте вопрос - мы онлайн!