Значення тату браслета для чоловіків і жінок

Зміст

тату браслет

Історія татуювання триває не менше 60000 років. У стародавні часи тату браслет використовували в якості оберега від потойбічних сил і злих духів. Знаменитий російський письменник Олександр Сергійович Пушкін у своєму вірші прописав рядок: “Бережи мене, мій талісман”. Це висловлювання як ніколи підходить під татуювання у вигляді браслета на руці або нозі. Люди всіляко намагаються захистити себе носінням амулетів або символічно значущих оберегів.

оберег тату

Люди всіляко намагаються захистити себе носінням амулетів або символічно значущих оберегів.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Головними символічними відмінностями від інших подібних татуювань є форма і розмір. Тату браслет на руці неширокий (у вигляді вузької смуги), виглядає дуже витончено і велично як на тілі чоловіків, так і на тілі жінок. Вони добре доповнюються новими лініями або візерунками, але це все робиться лише при бажанні власника.

Прикраса, яке буде супроводжувати скрізь,- мабуть таким слоганом можна охарактеризувати тату браслет. Він гармонійно поєднує в собі прикрасу і оберіг. Наші предки вірили в магічні властивості браслета і точно знали, що духи можуть зцілювати безпосередньо за допомогою нанесення такого візерунка.

стильный браслет украшение на руку

Прикраса, яке буде супроводжувати скрізь,- мабуть таким слоганом можна охарактеризувати тату браслет.

ЗНАЧЕННЯ ТАТУЮВАННЯ У ВИГЛЯДІ БРАСЛЕТА

Дане татуювання має особливе значення для представників будь-якої статі. З таким малюнком вам не доведеться переживати про втрату вашого талісмана. Завдяки такому малюнку особистий амулет весь час буде з вами. Дуже популярні тату-браслети в стилі мінімалізм. Найчастіше такі наносять на кисть або на ногу, але чоловіки також вважають за краще наносити подібні тату на біцепсі. Часто такі зображення не несуть ніякого значення!

две полоски
Часто такі зображення не несуть ніякого значення!

Істотною відмінністю натільного живопису є форма, яка позначає тонку лінію або візерунок, обмотану навколо руки, де складно розпізнати початок і знайти кінець. Вони мають в своєму значенні складне тлумачення. До таких складних тлумачень відносяться і Кельтські і скандинавські візерунки, які стали основою створення таких зображень..
Символічні візерунки цих браслетів можуть означати:

 • захист;
 • довголіття;
 • удачу;
 • збагачення;
 • радощі;
 • здоров’я.

Мабуть, найбільш поширеними зображеннями “зі змістом” слід вважати Тексти. Вони немов змії обмотують тіло людини своїми гучними висловлюваннями. Дані Тексти можуть бути цитатами великих людей або девізом по життю цієї людини. Деякі люди люблять таким чином висловлювати і ставити перед собою мету, таким чином, як би посилаючи сигнали в космос про свої наміри.
Кельтська або Полінезійська тематики включають в свій початок геометричні візерунки з явним проявом захисних рун або оберегів. Подібні етнічні тематики носять уніфікований характер і підходять як для жінок, так і для чоловіків.


Всі ці прикраси мали в різних народах свою методику нанесення. Найчастіше наносили такі зображення саморобними фарбами, але були племена, де наколки робилися у вигляді шрамів або проколів голкою на шкірі людини.
Весь процес нанесення татуювання вважався сильним людським вчинком, який слабкі люди не могли виконати. Саме з цього моменту і почали у вигляді візерунків прославляти силу, мужність і хоробрий дух людини, яка не зламається під пресом життєвих складнощів.

браслет этнос женский
Весь процес нанесення татуювання вважався сильним людським вчинком, який слабкі люди не могли виконати.

САКРАЛЬНЕ РОЗТАШУВАННЯ НА ТІЛІ

Краса, зручність і простота в деталях-це все про нього. Вибір місця-це виключно справа смаку! Наприклад, тату браслет з легкістю впишеться під будь-який імідж і спосіб життя. Тату на зап’ясті додасть своєї екстравагантності будь-якого стилю в одязі як для жінок, так і для чоловіків. Його з легкістю можна наносити на стегно або щиколотку. Тонкі і витончені натури воліють витончені лінії або прототипи намистин на своїх руках або ногах в районі ступні.

браслет на ноге

Сакральним змістом наповнені тату для любителів екстремального способу життя. Такі люди часто розташовують їх на ікрі або під коліном своєї ноги.

Також на руках і ногах часто роблять family тату для пар у вигляді копій одного малюнка або двох частин загального символу.

тату две полоска

КОМПОЗИЦІЇ ТА СИМВОЛІКА ДЛЯ ЖІНОЧИХ ТАТУ БРАСЛЕТІВ

Ніжність, легкість і витонченість жіночого образу – виключно характерні для цього типу зображень. Родзинкою цих прикрас є простота в деталізації, де навіть метелики або пір’я можуть мати важливий філософський сенс. Це відмінний образ зробити власну “візитну картку” для себе і яскраво виділятися в сірій масі людей або простих перехожих. Кожна жінка або дівчина знайде серед маси перерахованих ескізів свій особистий шарм в цих нехитрих малюнках, які блискавично і точно підкреслять її характер і внутрішній світ.

цепочка тату браслет
Великою популярністю в цьому виконанні знайшли:

 • ланцюжок;
 • нота;
 • квіти;
 • серце;
 • зірка;
 • рядки з пісень або віршів.

У цих ескізах так само переважають східні мотиви з безліччю дрібних і легко запам’ятовуваних деталей. Завдяки своїй багатозадачності в нанесенні дрібних візерунків, процес роботи майстрів стає трохи трудомістким, але якщо клієнт вибирає тільки один колір фарби, то час роботи в рази скорочується.

тату на шиколотке
Так само за допомогою тату можна заховати дрібні шрами або інші фізіологічні проблеми зі шкірою. Але слід звернути увагу на той факт, що родимих плями або бородавок небажано торкатися, а вже тим більше проколювати голкою і зафарбовувати в інший колір. Якщо ж Ви все таки надумали кардинально міняти свій образ, попередньо слід проконсультуватися у лікаря, для уникнення інших проблем в гонитві за красою.

БРАСЛЕТИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Чоловічому світогляду притаманне бачити в такому зображенні сакральний символізм. Хлопці більше уваги приділяють історичним і етнічно значущим татуюванням. На їхню думку, саме там ховається справжня сила і потужність наших предків, яка передається нам крізь покоління.
Чоловіки частіше за жінок вдаються до символіки кельтських рун і вибирають візерунки, що мають відношення до їх хобі:

 1. зброя;
 2. історичним особистостям;
 3. техніка;
 4. воєнні дії.

фото браслета на руке

Чоловіки, на відміну від дівчат, більше полюбляють широкі браслети, виконані в одному кольорі, з урахуванням однієї композиційної лінії. Простота і легкість – ось два основних критерії такого вибору. Їм важливо, щоб малюнок легко читався, а прочитана фраза тут же залишалася в пам’яті. Символіка зводиться до трактуванням:

 • чинність;
 • хоробрість;
 • вірність;
 • любов;
 • тріумф;
 • успіх.

Або без трактування-просто данина предкам або данина моді. Такі зображення яскраво виражають особистість справжнього чоловіка.

ВИСНОВОК

Головним правилом таких татуювань є інтуїтивний вибір потрібних елементів. Сумнівів немає, що всі вони захоплюючі і барвисті по своєму, але серед сірої маси потрібно вибрати свій особистий “талісман”, який буде висвітлювати вам дорогу життя. Саме цей малюнок повинен принести удачу і радість в кожен прожитий день.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-прикладами ТАТУ БРАСЛЕТів

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...