Тату дерево: значення і варіанти малюнка

Татуювання для його власника має свій сенс або пов’язане з конкретною подією. Татуювання у вигляді дерева – популярний варіант у юнаків і дівчат. Серед безлічі варіантів ескізів, виконаних в різних стилях, кожен знайде те, що підходить саме йому.

ЗМІСТ

дерево тату

СИМВОЛІКА ЕСКІЗУ

Татуювання дерево – уособлення життєвого шляху людини. З давніх-давен цьому символу приписувалися магічні властивості. Вважалося, що рослина здатна передавати людині свою силу, наситити енергією, направити її в правильне русло. Також це символ єдності з природою, духовного зростання і розвитку. При нанесенні малюнка грає роль, на яку частину рослини зроблений акцент:

 • коріння – потужна внутрішня сила;
 • стовбур – здатність протистояти ударам долі;
 • гілки – безперервність життя;
 • бруньки – нове життя, спадкоємність поколінь.

Значення татуювання змінюється в залежності від того, яка рослина зображено:

 1. Дерево дуб. Символізує могутність, перевагу і внутрішню силу.
 2. Дерево яблуня. Талісман людей з непохитною вірою в успіх. Символ стійкості.
 3. Дерево гібіскус. Асоціюється з вірністю і відданістю.
 4. Береза. Символ чистоти думок.
 5. Ялина. Позначає довголіття і міцне здоров’я.

тату ель

ОПТИМАЛЬНИЙ РОЗМІР

Розміри татуювання завжди визначаються індивідуально. Тим, хто хоче виразити себе і показати індивідуальність, підійдуть великі ескізи. Якщо ж татуювання дерево має прихований сенс і служить своєрідним талісманом, краще наносити мініатюрні зображення, які легко ховаються одягом.

КРАЩІ ВАРІАНТИ ЗОБРАЖЕНЬ

Перед нанесенням татуювання варто вивчити фото аналогічних робіт і продумати власний ескіз.

тату дерево ромб

ВАРІАНТИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Юнаки можуть сміливо вибирати монохромні брутальні ілюстрації – зачаровуючі і таємничі.

 1. Татуювання дерево з черепами. Малюнок виглядає похмуро. Як правило, основою ескізу служить висохлий стовбур, в гілках якого розміщений силует черепа. Значення малюнка – прийняття факту, що смерть – основа нового життя.
 2. Дерева з птахами. До основного елементу малюнка додають летять птахів – символ набуття свободи.
 3. Гілки без листя. У природі з гілок щорічно опадає старе листя. Зображення листопаду – знак переродження. Це ескіз для людини, яка усвідомила помилки минулого життя і готова зробити все, щоб уникнути їх в майбутньому.
 4. Малюнок з годинником в гілках. Циферблат позначає швидкоплинність життя. Носій зображення з годинником закликає цінувати час, не витрачати його даремно, насолоджуватися кожним моментом.

тату на ноге

ВАРІАНТИ ДЛЯ ДІВЧАТ

Представниці прекрасної статі вибирають акуратні жіночні татуювання. Популярний варіант, який підходить для монохромного і кольорового виконання, – дерево з квітами. Значення такого ескізу визначається видом суцвіття.

 1. Квітка сакури. Символ вічної молодості і краси. Квітуча сакура – жіночність, ніжність, гармонія в душі. Сакура тату також може означати швидкоплинність життя.
 2. Квітуча яблуня. Символізує зв’язок поколінь. Для жінки це знак турботи про дітей або відданості батькам. Квіти яблуні можуть означати довголіття, міцне здоров’я.
 3. Квіти вишні. Тату квітуча вишня має кілька значень. Велика кількість білих суцвіть на гілках говорить про якусь інфантильність, чистоту помислів, невинності. Тату з квітами вишні або яскравими соковитими ягодами роблять пристрасні натури, які люблять купатися в увазі протилежної статі.

Можливо і нанесення альтернативних варіантів з розширенням сюжету:

 • квітуче дерево з годинником – прагнення отримувати задоволення від життя;
 • тату квіти і птахи у польоті – готовність до змін;
 • стовбури з неприродньо великою кількістю гілок і коренів – ознака творчого початку в людині;
 • небесні світила поруч з кроною – знак таємничості і загадковості.

женские тату дерево

УНІВЕРСАЛЬНІ ВАРІАНТИ

Популярний сюжет – тату дерево життя. Це древній символ з глибоким значенням. Кожна культура вкладала свій особистий сенс в зображення. Загальна сучасна концепція тату дерево життя – єдність всього на світі. Тату дерево життя зображується у вигляді кола. Коріння рослини тягнуться до країв його гілок і замикаються в цикл.

Оригінальний варіант – додавання до малюнка геометричних фігур. Тату дерево в трикутнику означає три точки буття. Для чоловіків це мудрість, Краса і сила. Для жінок це три тимчасові періоди – юність, материнство або похилий вік. Віруючі люди вважають, що вершини трикутника символізують Отця, Сина і Святого Духа.

тату дерево жизниТату дерево життя зображується у вигляді кола. Коріння рослини тягнуться до країв його гілок і замикаються в цикл.

ДЕ КРАЩЕ РОЗМІСТИТИ МАЛЮНОК

Важливо дотримати пропорції. Маленький малюнок загубиться на великій ділянці відкритого тіла. Найкраще місце для міні татуювань – на руці в області зап’ястя. Ефектно виглядає татуювання з деревом на нозі в районі щиколотки. Можна зробити невелике тату на шиї або за вухом.

Для об’ємних складних ескізів вибирають більш зручні місця. Можна нанести тату дерево на нозі (гомілці, литковому м’язі або стегні), на плечі, на боці. Витягнуту картинку можна розмістити на передпліччі. Варіант для найсміливіших – тату дерево на спині. Ця зона дозволяє реалізувати будь-яку задумку. Шкіра там практично не піддається деформації і добре тримає пігмент.

тату дерево геометрияТату дерево на нозі, руці або спині – ефектна прикраса тіла, що має особливий сенс.

Тату дерево на нозі, руці або спині – ефектна прикраса тіла, що має особливий сенс. Для виконання ескізу підходять різні стилі. Чоловіки оцінять роботу в напрямках реалізм, графіка, блекворк. Дівчатам підійдуть акуратні татуювання в стилі лайнворк, виконані за рахунок нанесення тонких ліній без затінення, або барвисті, ніжні акварельні роботи.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ТАТУ ДЕРЕВО

Задайте вопрос - мы онлайн!