Таємниця татуювань Анджеліни Джолі

Таємниця татуювань Анджеліни ДжоліТатуювання знаменитостей завжди привертають особливу увагу оточуючих. Однією з найбільш популярних татуйованих знаменитостей світу є Анджеліна Джолі. Це і актриса, і модель, посол ООН. Але крім кількості нових тату Джолі суспільство цікавить і сенс, який несе кожна з картинок на її тілі.

Напевно, найбільше всіх цікавить питання — скільки ж татуювань всього на тілі актриси? Така манія Анджеліни до тату була помічена ще давно. Навіть у всіх фільмах, де вона знімалася, татуювання ретельно приховували за допомогою гриму. Ті ж, які заховати було неможливо, прибирали вже за допомогою комп’ютерних технологій і фотошопів. Подейкують, що на вже наявних тату знаменитість зупинятися і не збирається! А фанати актриси з нетерпінням чекають нових тем для розмови.))

Напевно, найулюбленішим способом зберегти спогади свого життя — це татуювання. Так Анджеліна Джолі залишала спогади про своїх чоловіків-писала їхні імена на тілі. Правда, останнім часом, Джолі ніби як «зав’язала» з таким захопленням, називаючи це дурістю. Так що нові кохані моделі і актриси більше не зможуть бути удостоєні такої честі-увічнитися на її тілі і стати предметом обговорень фанатів Джолі з усього світу.
Яке ж татуювання на тілі красуні було найпершим? Зовсім недавно Анджеліна зізналася, що першим знаком на її тілі був японський ієрогліф. Моторошно, але він означав «смерть». Природно, така знахідка зацікавила пресу. Журналісти просто не давали спокою актрисі розпитуваннями про причину тату такого похмурого значення. З цієї або з якої-небудь іншої причини Анджеліна все-таки вирішила позбутися ієрогліфа і вивела цей малюнок.

На місці видаленого татуювання Джолі набила два нових символи — індіанські знаки, які означають хоробрість і мужність. Як колись заявила дівчина, вона ніколи не зробить собі прості татуювання, значення яких відомо абсолютно всім. Загалом так воно і є-кожному татуюванню належить особлива історія про її значення і походження. На тілі красуні десятки різних татуювань — написи, тварини, містичні знаки. І, не дивлячись на злі язики, такі малюнки зовсім не псують тіло і жіночність дівчини, а навпаки залучають більше уваги та популярності.

Отже, ближче до того, що ж означають татуювання на тілі Анджеліни Джолі:
1. Слово на арабській мові на правій руці, яке позначає «цілеспрямованість».
2. Китайський ієрогліф на лівій руці, значення якого «сміливість».
3. На честь матері Джолі набила букву ” М ” на долоньці.
4. Внизу спини намальований тигр в Бенгальському стилі.
Про значення безлічі інших татуювань Анджеліна замовчує.

Скласти ескіз і зробити тату, як у Вашого кумира, Вам зможуть досвідчені майстри нашого салону!