Татуювання знаменитих футболістів

Татуювання знаменитих футболістів
Безліч футболістів захоплюються мистецтвом тату, проте є і противники такої прикраси. А відомий художник з Аргентини Леонардо Міралес стверджує, що це спосіб вираження людської історії. До його послуг вдавався і Фернандо Торрес, про що підтверджують його п’ять татуювань розташованих по всьому тілу.

У Федеріко Марчетті, за його словами тату у вигляді молитви на правій руці і написи з’явилася після страшної аварії, в якій загинули два його кращих друга. А ось натільним малюнкам Девіда Бекхема немає рахунку, проте кожне з них несе свій сенс.

Тіло Есекьєлль Лавессі-прикрашають безліч мережив, лик Марадони і Ісуса Христа. Ісус також розташований і на тілі Сальвадора Кабаньяса.

Налдо і Івіца Драгутиновича привернув момент розп’яття Христа. А Роберт Хут, Роббі Кін і Логан Біалі, віддали свою перевагу обривистим малюнкам незрозумілого характеру.

Татуювання футболістів також часто нагадують їм про рідний дім. Так, наприклад, тіло Артуро Відаль прикрашене особою матері, Дані Алвес – особою дружини та іменами дітей, Паоло Герреро – фотографією дружини, Серхіо Рамос – іменами батьків, братів і сестер, Тіма Кахел – імена всіх близьких родичів. А ось Марко естрада і Хосе Фернандо Марке вирішили покрасуватися власними прізвищами іншою мовою, Серхіо Агуеро-написом на ельфійській, Хесуса Арелльяно-цифрами 2 + 8.

Марко Матерацці, італійський захисник, має більше двадцяти татуювань різного походження, які розповідають про багато життєвих подій. А Уейн Руні проявив свій патріотизм, віддавши свою перевагу англійському прапору, Кевін-Прінс Боатенг-прапору Гани, а Юнес Махмуд – іракській карті і прапору країни.

Віктор Вальдес і Франческо Тотті вирішили дати життя своєму улюбленцю римському гладіаторові на своєму плечі, Фабіо Каннаваро – японському самураєві, а Даніель Аггер серед безлічі тату має зображення вікінга, який допомагає йому йти вперед.

Знак зодіаку Скорпіон красується на Вікторі Вальдесі, Мартіні Палермо, Джермейні Джонсі, Борисі Живковичі і Хав’єрі Савіла. Любителями пітбуля стали Петіт і Гарі Медель, кішок – Сисисньо, Умберо Суасо, Фредді Юнберг. Також є леопард на тілі Давида Одонкора і лев на тілі Елсона та Сілва, Орли на шкірі Чен Тао і дельфіни на шкірі Хан Дуан.

Андрій Шевченко має на лівому плечі дракона, що символізує його Рік народження також як і Змія Андрія Вороніна. На спині Деко розташована японська гейша, а Матея Кежман може тепер нескінченно насолоджуватися безліччю малюнків розташованих на його тілі.

Лука Тоні також захопився живописом Берліна, тому в честь перемоги має чотири зірки. Відомий Деян Станкович має штрих код дружини, Неро Кастільо – весільний портрет батьків, Стів Сідуелл – хрест і шлюбну клятву, Златан Ібрагімович – безліч нагадувань про рідних.

Сергій Овчинніков був одним з перших, хто створив скорпіона на своєму тілі, а Мігель Данні створив портрети синів і букву Д. І не варто забувати легендарного Олексія Медведєва прикрашеного п’ятьма татуюваннями, які приносять йому тільки удачу.