Тату голуб – значення татуювань

Тату голуб - значення татуюваньЗображення голуба широко поширене в культурі татуювання. Подібно іншим літаючим птахам, Голуб, як правило, уособлював свободу і божественну волю. Найбільш поширеним є християнське трактування цього образу, що зв’язує голуба з цнотливістю, чистотою душі, а також з поширенням благої вісті. Пов’язана з християнською символікою і татуювання, що зображає пару голубів, що вважається символом взаємної любові та вірності. Схожим значенням голуб наділений в іудаїзмі, де він уособлює душу померлого і такі риси, як простота, щирість і невинність.

В язичницьких культурах голуб також зв’язувався з божественними силами. У шумерів і вавилонян він вважався супутником богині Іштар, що протегувала плотській любові і родючості. Тому голуб в цій культурі вважався символом хтивості і сексуальної гармонії. Це значення було успадковано греко-римською культурою, де образ Іштар втілився відповідно в богинях Афродіті і Венері. Крім того, голуб з оливковою гілкою був атрибутом богині Афіни і символізував оновлення життя.

У Китаї Голуб вважається втіленням весни і вірності в любові. У Японії ж цей птах вважалася супутницею бога війни Хатімана. Тому голубка, що несе меч, в цій країні символізує завершення битв.

При великій кількості можливих варіантів трактування, тату голуба незмінно виступає в якості позитивного символу. Тому татуювання, що зображає цю птицю, найчастіше виступає в якості оберега від злих вчинків і помислів, а також символом невинності, вірності улюбленого і сімейного щастя.