Значення татуювання Колібрі

Значення татуювання КолібріКолібрі – це найменша і витончена пташка. Тільки колібрі має унікальну здатність затримуватися на одному місці в повітрі, і тому вважається витривалою. Іноді, колібрі порівнюють з метеликом, але символіка у цих зображень трохи різна.

У Бразилії, колібрі символізує співчуття і порятунок. Існує легенда, яка свідчить про те, як колібрі врятували немічних від засухи, приносячи їм воду в дзьобах, до тих пір, поки не пішли дощі.

Для американських індіанців, колібрі це символ любові, і називали їх живими пурхаюxbvb квітками, і порівнювали їх з душами закоханих.

Європейці використовували пір’я колібрі. Через те що їх вважали живими самоцвітами, на них було відкрито полювання, в результаті якої ці дивовижні птахи мало не зникли з лиця землі. Пір’я використовувалися в якості любовного талісмана, а татуювання на тілі закликала всі сили, щоб допомогти безнадійно закоханим.

Татуювання Колібрі найчастіше зустрічається серед жінок. Але деякі чоловіки роблять таке тату, асоціюючи колібрі з коханою дівчиною. Найчастіше зображується яскравими фарбами, в поєднанні з екзотичними квітами. Татуювання символізує життєрадісність, любов до життя, і оптимістичний настрій.