Барвистість нанесення тату компаса для чоловічої та жіночої статі

Зміст:

Головний символ путівників, мабуть, таким словосполученням можна схарактеризувати тату компас. Він безперечно притягує увагу навколишній і багато говорить про свого власника. Першоджерелом такого знака володіли моряки, він служив їм дорогою додому і вказував на вірний шлях проводячи крізь негаразди та шторми на морях і океанах. Моряки часто набивали його на своєму тілі у вигляді татуювання і зберігали як талісман, який обов’язково поверне їх до рідного порогу.

Позначення татуювання

Чи думали ви колись про символічне і міфічне позначення цього унікального символу? У наш час безліч істориків сперечаються щодо першоджерел цього знака. У зв’язку з цим існує безліч цікавих думок.

У XXI столітті тату компас і карта користуються малим попитом, але це не означає, що вони втратили свої унікальні стилі крізь століття. На сьогодні його доповнюють різними вишуканими елементами, що в цілісності створюють красиву картину світогляду людини.

Історики виділили три течії цього чудового морського знака:

– Рунічний, Кельтський тип тату.

– Ло Пань — давньокитайський.

– Магнітний, новий тип компаса.

  1. Рунічний або Кельтський тип характерний для древніх жителів Скандинавії. Рунічний компас означав у своїх джерелах пошук вірного шляху, руху вперед і волі у виборі своїх дій. Руни укладені в основу цього татуювання несуть в собі глибокий магічний сенс і дозволяють його власникові знайти істинний шлях крізь негаразди життєвих обставин. З історичних джерел стає відомо, що цей знак по праву належить вікінгам, які були уособленням сили та здорового глузду.

  2. Давньокитайський або в читанні з рідної мови Ло Пань — означає складний геометричний малюнок, який допомагає рухатися вперед і не стояти на місці, уникати життєві невдачі і йти за своєю дороговказною зіркою крізь час і відстань, не дивлячись ні на що. Китайська цивілізація уклала цей знак в основу світобудови та практики Фен Шуй.
    Компас
  3. Магнітний, новий тип зображення характерний для значення тату компас в стилі “роза Вітрів”. Ескіз цього позначення зображують з картами, кораблями або іншою морською атрибутикою. Компасу із зображенням годинника так само притаманний сучасний тип виконання наколки. Цей символ найбільш характерний для мореплавців і приналежних до морської професії людей. Він позначає свободу у виборі, бездоганність людської натури та вірність до другої половинки. Адже не дарма в народі кажуть:”вірний як компас”.
    Компас

Китайська цивілізація уклала цей знак в основу світобудови та практики Фен Шуй.
Компас

Два унікальних способи зображення

Дуже популярні два способи зображення компаса — у вигляді скандинавських рунічних зображень, що успадковані з історії Вікінгів. В не залежності від попередніх типів виконання тату компас на передпліччі часто зображують у вигляді скандинавського агісхьяльм або як рунічний вегвізір. Груди служить відмінною зоною для нанесення тату в стилі скандинавського мінімалізму.

Символу родом зі Скандинавії та Ісландії агісхьяльм характерна парна цифра кількості променів. Всі вони повинні розташовуватися на однаковій відстані та бути ідентичними, а в середині присутнє рунічне коло. Для створення цього кола використовують різні руни, які захищають людину від швидкої знемоги, важких розумових навантажень або швидкої втрати пам’яті. Шамани широко шанують цей малюнок і вірять, що він здатний подвоювати силу закляття і прокляття.
Кмпас

У символіці тату компаса цей символ знайшов значення “троянди вітрів”. Адже її стрілки, як і лінії оберега агісхьяльм розташовані на одній відстані та в цілісності схожі на «хрест непереможності».

Другий символ вегвізір позначав “компас вікінгів” і зображається на лікті або наноситься на руку. Татуювання компас в даному стилі в країнах Північної Європи наносилося на дерев’яні дощечки й таким чином могло охороняти свого господаря довгі роки. Адже дерево у вікінгів уособлювало душу людини, а тату компас на нозі вважався “живим”.
blank

Моряки — це забобонні люди, а віра їх полягала в магічній силі подібних оберегів. Вони прикрашали ними свої тіла, або корпуси та конструкції кораблів, на яких долали не один кілометр свого життєвого шляху. Саме нанесення візерунків на дощечки тісно переплелося з уособленням цих знаків на кораблі будові.

Моряки прикрашали ними свої тіла, або корпуси та конструкції кораблів, на яких долали не один кілометр свого життєвого шляху.
Компас

Символізм для хлопців і дівчат

Тату компас на руці більш властивий хлопцям, вони полюбили цей знак за вірність, а якщо поруч з ним набити і якір то символічне позначення придбає новий сенс. Наприклад: компас тату на нозі разом з восьминогом означає всебічність розвитку людини, можливість досягти успіху в роботі й зайнятті декількома справами одночасно. Татуювання компаса з якорем уособлює для чоловіків сімейні пута та набуття свого місця в цьому світі.

Компас и карта
Часом тільки істинний господар наколки може трактувати її значення, а інтерпретація цього знака з кожним часом набуває своє нове унікальне уособлення.

Дівчата, як і хлопці полюбили цей символ за набуття вірного шляху. Вони набивають таке позначення разом з гілочками, хвилями або мушлями. Зонами для нанесення цього малюнка можуть бути: груди, стегно, передпліччя або лопатка. Часом тільки істинний господар наколки може трактувати її значення, а інтерпретація цього знака з кожним часом набуває своє нове унікальне уособлення. Адже кожен новий майстер, як художник бачить по своєму і додає в малюнок нові деталі та лінії.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-прикладами ТАТУ КОМПАСа