Значення тату компаса або вегвізір.

Головний символ путівників, мабуть, таким словосполученням можна схарактеризувати тату компас. Він безперечно притягує увагу навколишній і багато говорить про свого власника. Першоджерелом такого знака володіли моряки, він служив їм дорогою додому і вказував на вірний шлях проводячи крізь негаразди та шторми на морях і океанах. Моряки часто набивали його на своєму тілі у вигляді татуювання і зберігали як талісман, який обов’язково поверне їх до рідного порогу.

Зміст:

 

Позначення татуювання

Чи думали ви колись про символічне і міфічне позначення цього унікального символу? У наш час безліч істориків сперечаються щодо першоджерел цього знака. У зв’язку з цим існує безліч цікавих думок.

У XXI столітті тату компас і карта користуються малим попитом, але це не означає, що вони втратили свої унікальні стилі крізь століття. На сьогодні його доповнюють різними вишуканими елементами, що в цілісності створюють красиву картину світогляду людини.

компас

Сьогодні популярні два види зображень:

– Рунічний компас, Кельтський тип тату.

– Магнітний, новий тип компаса.

  1. Рунічний або Кельтський тип характерний для древніх жителів Скандинавії. Вегвизир означав у своїх джерелах пошук вірного шляху, руху вперед і волі у виборі своїх дій. Руни укладені в основу цього татуювання несуть в собі глибокий магічний сенс і дозволяють його власникові знайти істинний шлях крізь негаразди життєвих обставин. З історичних джерел стає відомо, що цей знак по праву належить вікінгам, які були уособленням сили та здорового глузду.

    мужские скандинавские тату
  2. Магнітний, новий тип зображення характерний для значення тату компас в стилі “Роза Вітрів”. Ескіз цього позначення зображують з картами, кораблями або іншою морською атрибутикою. Компасу із зображенням годинника так само притаманний сучасний тип виконання наколки. Цей символ найбільш характерний для мореплавців і приналежних до морської професії людей. Він позначає свободу у виборі, бездоганність людської натури та вірність до другої половинки. Адже не дарма в народі кажуть:”вірний як компас”.

    Компас

Два скандинавських способи зображення

Дуже популярні два способи зображення компаса — у вигляді скандинавських рунічних зображень, що успадковані з історії Вікінгів. В не залежності від попередніх типів виконання тату компас на передпліччі часто зображують у вигляді скандинавського агісхьяльм або як рунічний вегвізір. Груди служить відмінною зоною для нанесення тату в стилі скандинавського мінімалізму.

Символу родом зі Скандинавії та Ісландії агісхьяльм характерна парна цифра кількості променів. Всі вони повинні розташовуватися на однаковій відстані та бути ідентичними, а в середині присутнє рунічне коло. Для створення цього кола використовують різні руни, які захищають людину від швидкої знемоги, важких розумових навантажень або швидкої втрати пам’яті. Шамани широко шанують цей малюнок і вірять, що він здатний подвоювати силу закляття і прокляття.

вегвизир 
Другий символ вегвізір позначав “компас вікінгів” і зображається на лікті або наноситься на руку. Татуювання компас в даному стилі в країнах Північної Європи наносилося на дерев’яні дощечки й таким чином могло охороняти свого господаря довгі роки. Адже дерево у вікінгів уособлювало душу людини, а тату компас на нозі вважався “живим”.

Кмпас
Моряки — це забобонні люди, а віра їх полягала в магічній силі подібних оберегів. Вони прикрашали ними свої тіла, або корпуси та конструкції кораблів, на яких долали не один кілометр свого життєвого шляху. Саме нанесення візерунків на дощечки тісно переплелося з уособленням цих знаків на кораблі будові.

Корабль Викингов
Моряки прикрашали ними свої тіла, або корпуси та конструкції кораблів, на яких долали не один кілометр свого життєвого шляху.

Символізм для хлопців і дівчат

Тату компас на руці більш властивий хлопцям, вони полюбили цей знак за вірність, а якщо поруч з ним набити і якір то символічне позначення придбає новий сенс. Наприклад: компас тату на нозі разом з восьминогом означає всебічність розвитку людини, можливість досягти успіху в роботі й зайнятті декількома справами одночасно. Татуювання компаса з якорем уособлює для чоловіків сімейні пута та набуття свого місця в цьому світі.

руны компас
Часом тільки істинний господар зображення може трактувати її значення, а інтерпретація цього знака з кожним часом набуває своє нове унікальне уособлення.

Дівчата, як і хлопці полюбили цей символ за набуття вірного шляху. Вони набивають таке позначення разом з гілочками, хвилями або мушлями. Зонами для нанесення цього малюнка можуть бути: груди, стегно, передпліччя або лопатка. Часом тільки істинний господар зображення може трактувати її значення, а інтерпретація цього знака з кожним часом набуває своє нове унікальне уособлення. Адже кожен новий майстер, як художник бачить по своєму і додає в малюнок нові деталі та лінії.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-прикладами ТАТУ КОМПАСа

 

Задайте вопрос - мы онлайн!