Повний список значень татуювання кішка

Повний список значень татуювання кішкаНапевно, одним з найдивовижніших і таємничих татуювань є тату із зображенням кішки. Якщо говорити про значення такого малюнка, то це свобода, спокій, ніч, магія.

Можливо хтось і зовсім не чув і не знали про те, що ще не так давно татуювання із зображенням кота були притаманними більше для тюремного світу і традицій. У цій культурі він мав значення злодія. І тим не менш, татуювання з кішкою на сьогоднішній день є дуже популярним і затребуваним малюнком. А для простих, не мають ніякого відношення до життя в ув’язненні людей, цей знак має зовсім інші, абсолютно не пов’язані з цим значення.

Варто відмітити, що зовсім недавно татуювання кішки набули нових значень — магія, бажання, мінливість, свобода і ніч. Хоча це далеко не найбільший список всіх значень такої тату.

А як же на рахунок зв’язку тату з тюремним світом, то це бере коріння з того моменту, коли ув’язнений вирішив набити собі чорну кішку. Вважалося, що вона може принести йому удачу і швидке звільнення. Адже в темряві, вночі кішка непомітна і зможе непомітно пробратися на свободу, минуючи охорону і варту.

Також цікавим є те, що, наприклад, для стародавніх народів такий малюнок на тілі мав ще одне, яке відрізняється від попередніх значення — місяць і ніч. При чому її не завжди сприймали тільки позитивно. Наприклад, кельти уособлювали кота з похоронним знаком і означав неприборкану силу землі. В китайських традиціях котів сприймали як жіноче начало — інь. Також це могли бути злі сили і здібності до переміщення душі людини в іншу.

Для індіанців Північної Америки це був символ злочинності і злодійства зокрема, злих сил. Можливо, що саме у них тюремна культура запозичила свої значення цієї тварини. Якщо говорити про християнство, то тут кішка асоціювалася з демонічними істотами і тваринами. Хоча при цьому були і позитивні образи в їх традиціях.

Для стародавніх греків і римлян кішка була скоріше позитивним персонажем. Для них це був символ свободи і місячної богині. Японці сприймали тварину як знак мирного відпочинку і життя, знак трансформації, спокою. Для скандинавських країн кішка була тісно пов’язана з образом богині битв і любові Фреєю, яку вони супроводжували завжди і всюди. Звичайно ж, найбільш просунутими в цій любові до котів залишилися єгипетські народи, які вважали їх божеством і поклонялися їм.

Згідно з єгипетськими міфами, бог сонця Ра являвся людям саме у вигляді величезної кішки, яка билася зі змією-причиною всього зла людства. Цим бог Ра звільняв всю планету і всіх жителів Землі від усього поганого. Саме за це його і стали любити прості смертні. Так що всім бажаючим зробити собі татуювання у вигляді кота можна зовсім не хвилюватися про його значення і силу. Адже в більшості своїх випадків це саме позитивний знак! В одній з іпостасей Бог сонця Ра був «великим котом», який щодня здобуває перемогу над змієм, який, у свою чергу, уособлює зло. Тим самим Ра рятував землю і всіх її жителів, за що і був любим народом.

До значень звичайної, простої кішки, єгипетська додала ще й свої — граціозність, загадковість, незалежність і краса.

Така різноманітність значень пояснюється тим, що таку дивовижну тварину як кішка неможливо описати та охарактеризувати лише кількома словами.

Таким чином, досвідчені і професійні тату-майстри салону “Альянс тату” заспокоюють, що не варто хвилюватися на рахунок того, що тату з котом вважатиметься чимось негативним, коли ви його зробите, навпаки, у вас буде можливість розповісти та пояснити всім, що ви вкладаєте в значення щось добре, хороше і позитивне.