Сенсація! Господар зробив татуювання своєму коту на кримінальну тематику!

Сенсація! Господар зробив татуювання своєму коту на кримінальну тематику!До того факту, що багато людей просто мріють про татуювання на своєму тілі всі вже давно звикли. Це часта практика і зовсім не викликає ні в кого подиву або шоку. І якою ж несподіваною новиною для досить досвідчених і професійних тату-майстрів стала новина про те, що один оригінальний і непередбачуваний господар єгипетської кішки-Сфінкса вирішив прикрасити улюбленого вихованця татуюваннями. Звичайно, бувають випадки, коли люди настільки люблять своїх домашніх тварин, що наважуються зробити тату з котом або собакою на своєму тілі. Але від цієї новини просто вибухнув інтернет, піднявши на вуха весь світ! Варто відзначити, що реакція на цю новину швидше викликала бурю негативних коментарів і реакцій.

Вся справа в тому, що тату-майстер Олександр з Єкатеринбурга, власник цього мабуть найпопулярнішого на сьогоднішній день кота по кличці Біс, сам має більше десяти татуюваннь на своєму тілі. Тому, як мовиться, багато розуму не треба, щоб вигадати подібне і для кота…) Без всяких сумнівів, сам Біс був не в захваті від ідеї свого господаря і не мав належного захоплення від процедури. Але господар Олександр вирішив всі рішення про зовнішній вигляд улюбленця приймати самостійно. У підсумку, на тілі Біса зараз є вже чотири татуювання!
На самих грудях у котика набитий напис “Кара файт”. Збоку ціла композиція з малюнків — в основному, це тюремні знаки, вишки, сигарети, портрети, вино, а також пам’ятки міста Єкатеринбург, наприклад, цирк! Ще один малюнок — це злодійські зірки.

Цей горе-Майстер і горе-господар тварини в коментарях до своєї дії розповів, як це все проходило. Як він сам стверджує, йому також було шкода свого кота, адже тварина навряд чи б погодилася на такий вчинок, вміла б вона тільки говорити. Також Олександр зізнався, що шкіра кота дуже відрізняється від шкіри людини. Тому і сам процес набивання зовсім інший. До того ж, щоб зробити задумане, йому довелося присипляти біса, з використанням загальної анестезії. Від неї кіт був в такому полунаркотичному стані і не міг зовсім чинити опір діям господаря.

Серед людей було багато різних думок про гучну історію. Хоча, не можна відкинути той факт, що все-таки переважала негативна реакція. Але були також і думки, що це цілком нормальний випадок і в такому немає нічого поганого чи кримінального. Адже, припустимо, корів також таврують без їхньої угоди. Тим більше процедура ця проходила в безпечній і стерильній обстановці для тварини. Інші люди були дуже стурбовані тим, наскільки це було боляче для біса. Адже питання стоїть не тільки в тому, чи відчував кіт щось під час процедури, але і його відчуття в процесі загоєння татуювань. А багатьом відомо, що порода котів сфінксів має дуже чутливу шкіру! Це якщо ще й не звертати уваги на те, що хімічні препарати і самі по собі можуть нашкодити йому. Кіт міг би навіть втратити можливість рухатися або препарат мав би великий вплив на серце тварини, що призвело б до трагічних наслідків.