Сенсація! Господар зробив татуювання своєму коту на кримінальну тематику!

До того факту, що багато людей просто мріють про татуювання на своєму тілі всі вже давно звикли. Це часта практика і зовсім не викликає ні в кого подиву або шоку. І якою ж несподіваною новиною для досить досвідчених і професійних тату-майстрів стала новина про те, що один оригінальний і непередбачуваний господар єгипетської кішки-Сфінкса вирішив прикрасити улюбленого вихованця татуюваннями. Звичайно, бувають випадки, коли люди настільки люблять своїх домашніх тварин, що наважуються зробити тату з котом або собакою на своєму тілі. Але від цієї новини просто вибухнув інтернет, піднявши на вуха весь світ! Варто відзначити, що реакція на цю новину швидше викликала бурю негативних коментарів і реакцій.

Вся справа в тому, що тату-майстер Олександр з Єкатеринбурга, власник цього мабуть найпопулярнішого на сьогоднішній день кота по кличці Біс, сам має більше десяти татуюваннь на своєму тілі. Тому, як мовиться, багато розуму не треба, щоб вигадати подібне і для кота…) Без всяких сумнівів, сам Біс був не в захваті від ідеї свого господаря і не мав належного захоплення від процедури. Але господар Олександр вирішив всі рішення про зовнішній вигляд улюбленця приймати самостійно. У підсумку, на тілі Біса зараз є вже чотири татуювання!
На самих грудях у котика набитий напис “Кара файт”. Збоку ціла композиція з малюнків — в основному, це тюремні знаки, вишки, сигарети, портрети, вино, а також пам’ятки міста Єкатеринбург, наприклад, цирк! Ще один малюнок — це злодійські зірки.

Цей горе-Майстер і горе-господар тварини в коментарях до своєї дії розповів, як це все проходило. Як він сам стверджує, йому також було шкода свого кота, адже тварина навряд чи б погодилася на такий вчинок, вміла б вона тільки говорити. Також Олександр зізнався, що шкіра кота дуже відрізняється від шкіри людини. Тому і сам процес набивання зовсім інший. До того ж, щоб зробити задумане, йому довелося присипляти біса, з використанням загальної анестезії. Від неї кіт був в такому полунаркотичному стані і не міг зовсім чинити опір діям господаря.

Серед людей було багато різних думок про гучну історію. Хоча, не можна відкинути той факт, що все-таки переважала негативна реакція. Але були також і думки, що це цілком нормальний випадок і в такому немає нічого поганого чи кримінального. Адже, припустимо, корів також таврують без їхньої угоди. Тим більше процедура ця проходила в безпечній і стерильній обстановці для тварини. Інші люди були дуже стурбовані тим, наскільки це було боляче для біса. Адже питання стоїть не тільки в тому, чи відчував кіт щось під час процедури, але і його відчуття в процесі загоєння татуювань. А багатьом відомо, що порода котів сфінксів має дуже чутливу шкіру! Це якщо ще й не звертати уваги на те, що хімічні препарати і самі по собі можуть нашкодити йому. Кіт міг би навіть втратити можливість рухатися або препарат мав би великий вплив на серце тварини, що призвело б до трагічних наслідків.