Унікальна тату машинка

Багато віруючих людей звикли розраховувати тільки на бога. Як правило, вони приписують всі свої досягнення і невдачі саме божественного промислу. Швидше за все, саме релігійні люди і стануть основними покупцями нової тату машинки. Розробка американського майстра татуювань Кріса Екерта здатна наносити татуювання на людську шкіру в автоматичному режимі, грунтуючись на заданій програмі.

Однак не всі розуміють релігійність цього проекту. Насправді, в базі даних машинки зберігається безліч релігійних символів (хрести, півмісяці і т. д.), і машинка випадковим чином вибирає необхідний малюнок. Таким чином, тип татуювання залежить виключно від божого наміру.

Машинка здатна працювати в трьох режимах, і майстер може регулювати силу натискання або швидкість нанесення малюнка. Однак цими методами можна регулювати лише чіткість зображення, а сама картинка вибирається випадково.

В даний момент машинка наносить малюнки звичайною ручкою, але автор планує доопрацювати свій винахід і працювати з повноцінними голковими татуюваннями. Однак не відомо чи знайдуться сміливці, яким потрібен такий незвичайний винахід. Напевно, тільки віруючі люди зможуть ризикнути своєю зовнішністю заради ідеї.