Мода на татуювання. Модні тенденції

Мода на татуювання. Модні тенденціїМистецтво, спосіб життя, краса та індивідуальність все це можна сказати про татуювання. Вже давно минули ті часи, коли тату асоціювалося з кримінальним світом. У сучасному суспільстві тату – це художній витвір на тілі, якеий допомагає його господареві виразити себе. Багато відомих людей вже обзавелися цією прикрасою.

Якщо ви також збираєтеся зробити собі татуювання, обміркуйте цей крок дуже серйозно. Прийнявши необачне рішення, ви можете про це пошкодувати, адже його результат доведеться носити все життя. Зваживши всі «за» і «проти», ви прийшли до висновку, що це саме те, що вам треба, значить, залишилося знайти хорошого майстра. Доведеться перегорнути не один каталог з тату, вивчити не один стиль роботи, тільки після цього можете вирушати на зустріч. Якщо ви ще не визначилися з напрямком татуювання, майстер вам підкаже.

В даний час найбільш актуальним є кельтський стиль. Він, швидше за все, підійде для чоловіків. Основа даного напрямку – це поєднання рослинного і тваринного світу. Якщо говорити про жіночі татуювання, то, який-небудь напрямок виділити не можна. Найбільш популярні у представниць прекрасної половини людства, тату невеликого розміру із зображенням квітів, кішок, пантер. Останнім часом більшість бажаючих зробити татуювання, приходять зі своїми ескізами. Люди вже не хочуть мати однотипні шаблони. Стали частіше зустрічатися тату великих розмірів, у вигляді портретів або орнаментів.

На нещодавно минулому Фестивалі татуювань було поставлено питання: “Чому ожив інтерес у населення до цього виду мистецтв?”. Були отримані наступні відповіді:

* дотримання модних тенденцій;
• внутрішнє самовираження;
• можливість показати свою індивідуальність;
• важлива подія в особистому житті;
• любов до людини;
• бажання поекспериментувати.

Як бачите причини у всіх різні, а бажання одне – зробити тату.

Татуювання не тільки змушують звернути увагу на ту чи іншу частину тіла, вони ще допомагають приховати недоліки. Адже не завжди хочеться ходити зі шрамом або рубцем у всіх на виду. Завдяки мистецтву тату, через деякий час те, що ви намагалися багато років приховати, з радістю будете показувати оточуючим. Потворна відмітина в руках майстра перетвориться на витвір мистецтв. Якщо ви довго не можете видалити родимку, на це є різні причини, ви її зможете обіграти за допомогою татуювання. Ну, а якщо родимок в одному місці досить багато, то за допомогою тату на вашому тілі з’явиться зоряне небо або карта скарбів. Родимки будуть з’єднані між собою прямими лініями. Переживання прекрасної половини людства про нерівну лінію росту волосся, теж може бути виправлено за допомогою тату, головне знайти досвідченого майстра. А в наші дні досвідчений майстер – це і художник з багатою уявою, і фантазер, і вчений.