Тату на ікрі, краса в деталях

Зміст

Тату на икре

Тату на ікрі ескіз в наш час користується великою популярністю з його допомогою можна візуально зменшити ногу або надати їй більшої масивності, що дуже підходить для чоловіків. Завдяки великому простору для нанесення татуювання майстри люблять це місце для об’ємних ескізів і певних образів.

Плюси нанесення татуювання

Багато цінителів татуювань на тілі вважають за краще наносити свої малюнки саме на зону ікри. Завдяки підшкірному жиру і пружній оболонці ікри скорочуються нервові закінчення і процес нанесення малюнка на цю зону не викликає яскравих больових відчуттів.

Найчастіше на ікру наносять малюнки пов’язані з улюбленими спортивними заняттями, хобі або сакральними тваринами. Ескізи тату на нозі в стилі абстракція користуються великою популярністю як для дівчат, так і на ікрі для чоловіків. Це зовсім не боляче.

Істотним плюсом даного малюнка є можливість заховати його під шаром одягу. Наприклад, високопоставлені політики або юристи люблять наносити такі татуювання з розрахунком на те, що у важливі моменти їх можна заховати під офісним стилем одягу.

Так само ці татуювання служать відмінним способом заховати пігментні плями або шрами на ногах. За допомогою великої поверхні для нанесення нового малюнка вдало можна і приховати старе зображення, яке давно вже потрібно було оновити. Завдяки правильно підібраним мотивами майстри візуально можуть подовжити ноги своєму клієнтові й підібрати красиві жіночі мотиви.

Тату на икре биомеханика

Так само ці татуювання служать відмінним способом заховати пігментні плями або шрами на ногах.

Ідейне поєднання для татуювання на ікрах

Ноги — це головний інструмент для пересування людини. У міру своєї фізичної активності хлопці та дівчата намагаються всіляко само виразиться через культ тату. У своєму ідейному поєднанні більше уваги для татуювання на литках приділяється чоловіками, дівчата більше віддають перевагу нанесенню татуювання на зону стегна збоку.

У XXI столітті ідей для зображення тату на нозі стає дуже багато і різновиди для фантазії відкриті всім. Популярними ідеями зі смисловим значенням є:

 • Біомеханіка;
 • Дотворк;
 • Тварина;
 • Ліс;
 • Напис;
 • Орнаменти та візерунки;
 • Тату на ікрі чоловічі футбол або спортивні;
 • Геометрія.
 1. Біомеханіка. Свою популярність цей напрямок набрав у 80-х роках минулого століття. Його головною родзинкою було поєднання робототехнічних деталей з тілом людини. Тобто тіло в цьому напрямку сприймалося як технічний організм з безліччю шестерень і металевих деталей. Досвідчений майстер допоможе створити справжню ілюзію тіла з вмонтованими механічними елементами робота на тілі людини.
  Тату на икре биомеханика
 2. Дотворк — цей різновид складається з одного цілого малюнка з безліччю дрібних точок. Такими точками яскраво виражаються портрети знаменитостей або улюблених дам на тілі чоловіків. Так само цей вид мистецтва переплітається з рослинною, твариною чи пейзажною тематикою в тату індустрії. Всі ці елементи виконуються в чорно-білому світінні кольору.
  Тату на икре геометрия
 3. Тварина. В арсеналі майстрів 75% займають тварини й часто такими символічними істотами є не тільки хижаки, а й птахи, знаки зодіаку, кішки або собаки та просто комахи. Людина в 95% робить вибір на той знак або тварину з яким яскраво асоціює себе.
  Тату на икре волк
 4. Напис. Великим попитом серед поціновувачів тату користуються написи з китайською, англійською, французькою або латинською мовою. Найчастіше з китайськими ієрогліфами ознайомлений тільки власник тату і тільки він знає справжнє значення цих букв, які можуть і означати ціле слово. Найбільш поширеними написами є:
  • слова з віршів;
  • музичні рядки;
  • цитати, які символізують ставлення до життя;
  • імена улюблених дівчат або хлопців.
   Тату на икре слова
 5. ​Орнаменти та візерунки, тісно переплітаються з життям людини. Це можуть бути як скандинавські малюнки, так і позначення полінезійців зібрані в одну геометрично важливу деталь з глибоким смисловим значенням. Такі лінії або переплетення символізують життєву позицію, висловлюють індивідуальність або просто і лаконічно доповнювати цілісність образу на ікрі у чоловіків.
  Тату на икре полинезия
 6. Тату на ікрі чоловічі футбол або спортивна тематика. Найбільшою перевагою у чоловіків користується спортивна тематика. В гонитві за своїми улюбленцями футболу їхні фанати набивають їх собі на ікру. Але не тільки фанати люблять наносити спортивну тематику, безліч гравців демонструють таким чином свою прихильність до спорту.
  Тату на икре футбол
 7. Геометрія, як орнамент користується нехитрим символічним значенням. Її використовують як жінки, так і чоловіки на своєму тілі в зоні ноги. Базові форми у вигляді кіл і квадратів символізують свої нюанси в характері людини. Наприклад, коло демонструє ставлення людини до соціуму, а квадрат пов’язує його зі стабільністю у всіх діяннях.

Якщо акцентувати увагу на енергетичних потоках, то можна з упевненістю сказати, що ноги символізують зв’язок із землею. Земля наділяє людину своєю плодючістю і допомагає осягнути мудрість Всесвіту. У таких тату нерідко набиваються браслети, символи, ієрогліфи. Вони володіють містичним значенням для кожного з нас.

Тату на икре лес

Земля наділяє людину своєю плодючістю і допомагає осягнути мудрість Всесвіту.

Основні особливості під час нанесення малюнка

Щоб тату збереглося потрібно дотримуватися важливих правил. Спочатку потрібно гарненько обробити ногу і збрити з неї непотрібне волосся, щоб малюнок відмінно ліг без зайвих дефектів. Далі слід визначити тип фігури клієнта. Саме характеристика типу фігури істотно переплітається з вибором правильного ескізу.

Істотного аргументу потрібно дотримуватися і спортсменам і вибирати малюнок з урахуванням паузи в спортивних навантаженнях. Адже з часом м’язи можуть втратити свою пружність, а малюнок стане не лаконічний і без чітких ліній.

У наш час наколка для хлопців і дівчат не має істотних відмінностей. Завдяки свободі вираження не існує кордонів в ескізах тату на ікрі. Такі малюнки багато розкажуть про свого господаря, а відмінною родзинкою служить моментальна невидимість від сторонніх очей, яка ховається під одягом.

Зона ніг вважається не болючою, а ціна таких малюнків не дорога і дозволяє прикрасити такими ескізами будь-яку охочу людину. Якщо дотримуватися техніки нанесення з самого початку, то довговічність без втрати кольору гарантується на всі 100%.

Тату на икре

Зона ніг вважається не болючою, а ціна таких малюнків не дорога і дозволяє прикрасити такими ескізами будь-яку охочу людину.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ТАТУ НА ІКРІ