Тату на лікті – що популярно, та які труднощі при нанесенні

Що може бути більш популярним, ніж тату на руці? Дані ескізи широко славляться в нинішній час. Нанесення тату на лікоть — це воістину модна тенденція. Для нанесення цього унікально малюнка собі на тіло, слід звернутися в професійний тату-салон.

Зміст:

тату на локте

Методика нанесення

Багато хто з майстрів попереджає клієнтів, що робити татуювання на суглобі неприємно і навіть іноді боляче, але це не зупиняє справжніх любителів натільного декору. З кожним роком ця тема стає все популярнішою, а майстри розробили свої універсальні ескізи на дану ділянку людського тіла.


Річ у тім, що далеко не кожен обраний клієнтом малюнок підійде для татуювання на ліктьову зону. Також не кожен майстер візьметься робити тату в даному місці! Проблема полягає в тому, що тату на згині руки весь час перебуває в русі. І навіть якщо людина в зігнутому стані захоче набити собі татуювання, рука в розігнутому вигляді вже буде мати деформований малюнок. Що б такого не сталося потрібно ретельно підготуватися. Врахуйте той момент, що шкіра в цьому місці дуже тонка, а кістка перебувати дуже близько до верхнього шару. Отже, і больовий ефект буде трохи вище норми.

Красочность
Наприклад, для нанесення тату павутина чи мандала на лікті потрібно слідувати певним правилам:

  1. Потрібно розмітити центр ліктя і з цієї точки переносити трансферний малюнок.
  2. Місце на ліктьовому вигині дуже незручне і займає багато часу при розмітці та нанесенні.
  3. Далі потрібно набратися терпіння і намагатися не натирати дане місце (рукою потрібно робити менше рухів) до повного загоєння.
  4. В даному місці пігмент може погано закріпиться при загоєнні, тому часто можлива корекція біля ліктьової кістки.

тату на локте

Слід врахувати важливий момент, шкіра на ліктьовому суглобі дуже тонка, а кістка перебуває близько до шкіри.

Тату на лікті значення мають різне трактування, оскільки на даному місці можна нанести будь-яке зображення або написи. Велике значення ескізів залежить від менталітету людини та культурного середовища, де вона народилася і виросла. Наприклад: зірка на лікті тату позначає жіночу цілеспрямованість погляди на життя, для чоловіків цей знак служить символом вірності своїй родині та обраному життєвому шляху. Мандала на лікті – це досконалий знак, який найбільш часто набивається на лікоть. Вони гармонійно виглядають і у хлопців і у дівчат в обраній зоні. Значення їх розкриє світогляд будь-якої людини і його внутрішній світ з усіма рисами характеру.

 

тату на локте

Мандала на лікті – це досконалий знак, який найбільш часто набивається на лікоть.

З безлічі ескізів саме ЗD малюнки у вигляді спіральних або лінійних зображень посіли сьогодні почесне місце. Такого плану замальовки, говорять про таємниці особистого життя і внутрішню мудрість людини. В даному місці набивають і зміїне кільце, яке полягає в досконалому колі, що дуже ефектно виглядає на згині руки. Жінки вважають за краще набивати пір’я або слова з пісні чи цитат, чоловіки вважають за краще наносити тату павутину на лікті або великі зірки.

Чоловічі та жіночі стилі

Сюжетна лінія для власниць прекрасної статі складається з рослинного або анімалістичного втілення замальовок. Насиченість і колір для дам переставляється в мінімумі деталей, схематичному малюванні та невеликому розмірі зображення. Ці ключові особливості служать основою тату на лікті.

Чоловічий стиль втілює в собі елементи біомеханіки, олдскул або орнаменти в стилі Маорі, а також однотипні геометричні візерунки. Носяться ці малюнки товстими суцільними лініями, в темних кольорах з масивністю і масштабним зображенням. Зірка на лікті татуювання, мандала або павутина символізують свою філософію для кожного чоловіка. Татуювання мандали позначає вірний шлях у вигляді “дороговказною зірки”, іншим, наприклад: павутина, символізує заплутаний зміст в особистому житті або в своїх справах. У будь-якому випадки вибрані значення тісно переплітаються з життям людини і його внутрішнім світом.

паутина

Татуювання мандали позначає вірний шлях у вигляді “дороговказною зірки”, іншим, наприклад: павутина, символізує заплутаний зміст в особистому житті або в своїх справах.

Стилістика зображень

Для тату на лікті ескізи малюють різні складності. Виділяють найбільш популярні “напрямки”:

  • Школа малюнків: нова, стара і класична школа.
  • Технологія і стилі нанесення: контурні лінії, геометрія або точки (дотворк).
  • Складність у втіленні: прості малюнки, з тіньовими переходами, півтонами або реалізм.

Стиль реалізм у своєму нинішньому втіленні створює технологію ЗD малюнка. Робляться такі роботи не з мальованих ескізів, а з реальних фотографій або колажів зроблених з фото в програмі фотошоп.

Сьогодні, геометричні переплетення — це найпопулярніші тату на лікті.

Сьогодні, геометричні переплетення — це найпопулярніші тату на лікті. Тату на лікті чоловічі або жіночі в стилі “геометрія” займають основну концепцію візерунків, які створюють “рукав” по всій довжині руки. Такий геометричний візерунок у вигляді тату на лікті значення не несе. В не залежності від техніки виконання подібні зображення виглядають дуже ефектно на тілі будь-якої людини.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-прикладами ТАТУ на Лікті

Задайте вопрос - мы онлайн!